saldus jaunieši facebook
draugiem.lv
jaunumi

Jaunumi

projekts

Rojas novada jaunieši ciemojās JIC "Šķūnis".

21. augustā JIC "Šķūnis" uzņēma ciemiņus - jauniešus no Rojas novada, kuri bija ieradušies kuplā skaitā. Iepazināmies, uzzinājām mazliet vairāk par Roju, tās apskates objektiem,..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus BJC piedāvā 23 lietderīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas! PIESAKIES!

..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunlutriņu JAUNIEŠU DIENĀ arī JIC "Šķūnis" jaunieši. IESKATIES!

19. 08. JIC "Šķūnis" jaunieši projekta "TĪKLOJUMS" ietvaros devās uz pasākumu "Jauniešu diena" Jaunlutriņos. Jaunieši strādāja gan kā brīvprātīgie, gan piedalījās..

Lasīt vairāk
projekts

27.08. SLŪŽU svētki Ezerē!

27.augustā "Slūžu svētki" jau sāksies pašā rīta agrumā - ap plkst. 05:30, kad būs jau iespēja reģistrēties makšķerēšanas sacensībām.  Visas dienas garumā norisināsies dažādas..

Lasīt vairāk
projekts

19.08. Jauniešu diena JAUNLUTRIŅOS! Tiekamies!

    Jaunlutriņu pagasta jauniešiem šogad Saldus jauniešu domes “Es un mēs” projektam “Jaunieši Saldus novadam!”, ko atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu..

Lasīt vairāk
projekts

GHETTO GAMES SALDUS strādāja iespaidīgs brīvprātīgo jauniešu skaits!

    Saldū notika vērienīgais ielu kultūras un sporta pasākums Ghetto Games Saldus. Pasākuma ietvaros varēja pieteikties sacensībām dažādos sporta veidos: Ghetto basket, skeitboard, Ghetto dirt jump (BMX/MTB),..

Lasīt vairāk
projekts

Pārgājiens "Izzini un izpēti"

Pārgājiens ir aktīvās atpūtas veids. Pārgājienos piedzīvojums parasti ir svarīgāks par apskatāmajām vietām. Tā ir lieliska iespēja, kā iepazīt un izpētīt dabu.   Aicinām piedalīties Saldus novada jauniešus..

Lasīt vairāk
projekts

www.saldusjauniesiem.lv jauns izskats

Tapusi jauna un pārskatāma www.saldusjauniesiem.lv mājaslapa!  2010.gadā izveidotā mājaslapa www.saldusjauniesiem.lv gadu gaitā novecojusi, tā bija nepārskatāma un nebija ērti lietojama. Šogad Saldus novada..

Lasīt vairāk
projekts

Saldeniekus aicina uz projekta BEE Lab apmācībām uzņēmējdarbības uzsākšanā

"Kurzemes Biznesa inkubators" sadarbībā ar biedrību “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” aicina Saldus un Saldus novada iedzīvotājus pieteikties projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos,..

Lasīt vairāk
projekts

SPORTA SVĒTKI PAMPĀĻOS

5.augustā plkst. 1100  Pampāļu parkā notiks Pampāļu pagasta ikgadējie sporta svētki. Būs dažādas individuālas un komandu aktivitātes. Arī JIC “Šķūnis” jaunieši dosies uz Pampāļu pagasta..

Lasīt vairāk