saldus jaunieši facebook
draugiem.lv
jaunumi

Jaunumi

projekts

Izsaki savu viedokli jauniešu aptaujā par Eiropas nākotni!

Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus piedalīties aptaujā "Jaunieši Eiropā:kas tālāk?" Aptauja ir izveidota, lai apkopotu jauniešu (13-30 gadu vecumā) viedokli par jautājumiem, kas saistīti..

Lasīt vairāk
projekts

Valentīndienas nedēļa ŠĶŪNĪ

Pimdien (12.02.) - JIC "Šķūnis" dekorēšana un saldo pankūku gatavošana Trešdien (14.02.) - Gardo keksiņu un sviestmaižu gatavošanas darbnīca, kino, henna Piektdien (16.02.) - Kopīga..

Lasīt vairāk
projekts

Turpinās Jauniešu garantijas pēdējā uzņemšana 25 profesijās

Turpinās Jauniešu garantijas pēdējā uzņemšana 25 profesijās   Līdz 23. februārim turpinās ziemas uzņemšana Jauniešu garantijas izglītības programmās, kurā jaunieši var pieteikties..

Lasīt vairāk
projekts

Multimediāla darbnīca "Digitālā Druva"

Kad? - no 16. līdz 17. februārim Kur? - Druvas vidusskolā Piedalīties var? - 8. un 9. klašu skolēni no Kurzemes reģiona skolām. Lai pieteiktos projektam, līdz 5. februārim elektroniski jāaizpilda anketa – http://webanketa.com/forms/68sk8d1m6mqkgdv36gv3jsk1/ Darbnīcā..

Lasīt vairāk
projekts

"Nāc pie prāta" 25.01. plkst. 14:00

..

Lasīt vairāk
projekts

Piedalies konkursā "Mans mazais pārgājiens 2018"

     Zemkopības ministrija (ZM) jau divpadsmito reizi izsludina par tradīciju kļuvušo konkursu Latvijas skolu jaunatnei “Mūsu mazais pārgājiens 2018”. Tajā aicināti piedalīties visu Latvijas..

Lasīt vairāk
projekts

15.01. JIC "Šķūnī" diskutēsim par un ap feminismu

15.janvārī plkst. 18:00 JIC "Šķūnī" diskusija par feminismu. Diskusiju vada Druvas vidusskolas skolniece Arta Vectīrele ar mērķi noskaidrot feminisma aktualitāti. Diskusija organizēta pētījuma ietvaros..

Lasīt vairāk
projekts

Videokonkurss vidusskolēniem!

ASV vēstniecība Latvijā izsludina ikgadējo video konkursu vidusskolēniem ar galveno balvu četru nedēļu ceļojumu pa ASV. Šī gada tēma ir “Mediju lietotprasme”. Gaidīsim jauniešu video angļu valodā..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunrades konkurss "Ideju pavasaris"

Imanta Ziedoņa muzejs aicina jauniešus piedalīties jaunrades konkursā “Ideju pavasaris”. Jaunrades konkursa “Ideju pavasaris” virsmērķis ir aicināt jauniešus radīt idejas, kas modina..

Lasīt vairāk
projekts

“Radošais sprādziens 2018" - pasākums, kur satikties jauniešiem!

6.janvārī, Rīgā, Biznesa augstskolā `Turība`, pl.11.00  - 15.00 Biedrība "Es varu visu!" aicina uz tikšanos ar Vitu Brakovsku - “Radošais sprādziens 2018”, kurā satiksies..

Lasīt vairāk
projekts

Jauniešu ballīte Kursīšos!

28.decembrī "Vecā gada burziņš jauniešiem" Kursīšos. Pieteikties var pie jaunatnes lietu koordinatores Ilzītes Griķes (tel. 28328320) līdz 26.decembrim!  Dalības maksa 0.50 EUR. Neaizmirtsi..

Lasīt vairāk
projekts

10.novembrī JIC "Šķūnī" izzinoša spēle "Es mīlu Tevi, Latvija". Piesakies!

..

Lasīt vairāk
projekts

Ievadlekcijas "Kas ir ideja, kur tā rodas?" Jaņa Rozentāla muzejā

Tās paredzētas 9.-12. klašu skolēniem no visas Latvijas. Tajās jaunieši varēs uzzināt to, kā radīt idejas un kā tās veiksmīgi realizēt. Lekcijas vadīs Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” dibinātāja..

Lasīt vairāk
projekts

Piedalies fotokonkursā "MŪSU KAROGS"!

Gatavojoties Lāčplēša dienai un Latvijas simtgadei Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) un Jaunsardzes un informācijas..

Lasīt vairāk
projekts

02.11. SPOKU BALLE 5.-6.kl. skolēniem Saldus BJC

Saldus BJC pulciņa "Skatuves studija" jaunieši ir noorganizējuši ballīti - klasesvakaru Saldus novada skolu 5.-6. klašu audzēkņiem. Ballīte notiks 2. novembrī Saldus BJC no 16.00 līdz 20.00...

Lasīt vairāk
projekts

Seminārs Kuldīgas jauniešu mājā - Āris Birze un „Mērķtiecības pamatprincipi”

Kurzemes NVO atbalsta centrs sadarbībā ar Kuldīgas jauniešu māju, aicina interesentus pieteikties dalībai seminārā „Mērķtiecības pamatprincipi”, Kuldīgas jauniešu mājā 19.oktobrī plkst.18:00..

Lasīt vairāk
projekts

Jauniešu forums 28.oktobrī Nīgrandē

28. oktobrī Nīgrandes pagasta Kalnos notiks Saldus novada Jauniešu forums  Foruma mērķi:  ·Informēt par notikušajām aktivitātēm projektā „Jaunieši Saldus novadam!”; ·Veicināt..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši orientējās jauniešu IESPĒJĀS

Pasākums "ORIENTĒJIES JAUNIEŠU IESPĒJĀS" - lietderīgs, izzinošs un izklaidējošs 22.septembris! Orientēšanās sacensībās jaunieši iepazina jauniešu iespējas Saldū..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieti piesakies Saldus novada pašvaldības stipendijai "MEDUSMAIZE"

Saldus novadnieki, kuri 2017./2018. akadēmiskajā gadā uzsākuši studijas 1. kursā kādā no Latvijas augstskolām, ir aicināti pieteikties Latvijas Universitātes (LU) fonda administrētajai Saldus novada pašvaldības..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunatnes darbā iesaistīto pušu tikšanās "Jaunatnes darbs Saldū un Saldus novadā"

..

Lasīt vairāk
projekts

Pārgājiens "Izzini un izpēti"!

..

Lasīt vairāk
projekts

"Skatuves studija" 1.tikšanās 14.09. PIESAKIES!

..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunais mācību gads ieskandināts Saldus ezera pludmalē!

Jaunā mācību gada sākumu Saldus novadu skolu skolēni atzīmēja Saldus ezera pludmalē ar "Holi" krāsu ballīti, novusa turnīru, dažādu radošu darbošanos.  JIC "Šķūnis"..

Lasīt vairāk
projekts

Projekta "TĪKLOJUMS" 4.brauciens jauniešus aizved uz Ezeri!

      Projekta "TĪKLOJUMS" jaunieši noslēdzošajā (ceturtajā) pieredzes apmaiņas braucienā devās uz Ezeri, kur notika pasākums "Slūžu svētki". Jau pašā rīta agrumā..

Lasīt vairāk
projekts

8.septembrī ORIENTĒJIES JAUNIEŠU IESPĒJĀS

Jaunieti - vai gribi UZZINĀT: kādas ir Tavas IESPĒJAS būt aktīvam Saldus un Saldus novada jaunietim? kā lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku? ko vērts apskatīt un iepazīt savā pilsētā un novadā?   TAD:..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunā mācību gada ieskandināšana Saldus ezera pludmalē ar ZINĪBU DIENAS BALLĪTI!

Programmā novusa turnīrs, radošās darbnīcas, kā arī atjautības uzdevumi prāta asināšanai! Nāc ar savu skolas lietu vai T-kreklu un jauno mācību gadu uzsāc stilīgi! Koša krāsu ballīte..

Lasīt vairāk
projekts

Rojas novada jaunieši ciemojās JIC "Šķūnis".

21. augustā JIC "Šķūnis" uzņēma ciemiņus - jauniešus no Rojas novada, kuri bija ieradušies kuplā skaitā. Iepazināmies, uzzinājām mazliet vairāk par Roju, tās apskates objektiem,..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus BJC piedāvā 23 lietderīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas! PIESAKIES!

..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunlutriņu JAUNIEŠU DIENĀ arī JIC "Šķūnis" jaunieši. IESKATIES!

19. 08. JIC "Šķūnis" jaunieši projekta "TĪKLOJUMS" ietvaros devās uz pasākumu "Jauniešu diena" Jaunlutriņos. Jaunieši strādāja gan kā brīvprātīgie, gan piedalījās..

Lasīt vairāk
projekts

27.08. SLŪŽU svētki Ezerē!

27.augustā "Slūžu svētki" jau sāksies pašā rīta agrumā - ap plkst. 05:30, kad būs jau iespēja reģistrēties makšķerēšanas sacensībām.  Visas dienas garumā norisināsies dažādas..

Lasīt vairāk
projekts

19.08. Jauniešu diena JAUNLUTRIŅOS! Tiekamies!

    Jaunlutriņu pagasta jauniešiem šogad Saldus jauniešu domes “Es un mēs” projektam “Jaunieši Saldus novadam!”, ko atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu..

Lasīt vairāk
projekts

GHETTO GAMES SALDUS strādāja iespaidīgs brīvprātīgo jauniešu skaits!

    Saldū notika vērienīgais ielu kultūras un sporta pasākums Ghetto Games Saldus. Pasākuma ietvaros varēja pieteikties sacensībām dažādos sporta veidos: Ghetto basket, skeitboard, Ghetto dirt jump (BMX/MTB),..

Lasīt vairāk
projekts

Pārgājiens "Izzini un izpēti"

Pārgājiens ir aktīvās atpūtas veids. Pārgājienos piedzīvojums parasti ir svarīgāks par apskatāmajām vietām. Tā ir lieliska iespēja, kā iepazīt un izpētīt dabu.   Aicinām piedalīties Saldus novada jauniešus..

Lasīt vairāk
projekts

www.saldusjauniesiem.lv jauns izskats

Tapusi jauna un pārskatāma www.saldusjauniesiem.lv mājaslapa!  2010.gadā izveidotā mājaslapa www.saldusjauniesiem.lv gadu gaitā novecojusi, tā bija nepārskatāma un nebija ērti lietojama. Šogad Saldus novada..

Lasīt vairāk
projekts

Saldeniekus aicina uz projekta BEE Lab apmācībām uzņēmējdarbības uzsākšanā

"Kurzemes Biznesa inkubators" sadarbībā ar biedrību “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” aicina Saldus un Saldus novada iedzīvotājus pieteikties projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos,..

Lasīt vairāk
projekts

SPORTA SVĒTKI PAMPĀĻOS

5.augustā plkst. 1100  Pampāļu parkā notiks Pampāļu pagasta ikgadējie sporta svētki. Būs dažādas individuālas un komandu aktivitātes. Arī JIC “Šķūnis” jaunieši dosies uz Pampāļu pagasta..

Lasīt vairāk