saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

ARSTARULSMIRUS iedvesmo Saldus jauniešus

Piektdien, 23.martā, Saldus jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centrā “Šķūnis” ar iedvesmas stāstu viesojās mūziķis, producents un personības izaugsmes treneris Arstarulsmirus, kas iepriekš popularitāti iemantojis kā reperis Gustavo. Sarunas laikā apstiprinājās – tā tiešām ir interesanta, pieredzes bagāta un iedvesmojoša personība.

Arstarulmirus viesošanās mērķis bija iepazīstināt jauniešus ar savu profesiju un karjeras ceļu, sniegt iedvesmu un drosmi pieņemt lēmumus, mērķtiecīgi veidot savu karjeru  un vadīt savu dzīvi. Pasākumu apmeklēja kupls interesentu skaits, aptuveni 60 cilvēki - skolēni, jaunieši un arī tie, kas sirdī jūtas pietiekami jauni un kādreiz nopietni sekojoši līdz Arstarulsmirus iepriekšējā projekta “Gustavo” daiļradei. Laikam tādēļ tika apskatītas tēmas ne tikai par profesiju un tās izvēli, bet arī notika diskusijas par dziesmu tapšanas radošo procesu, par dziesmu tekstu nozīmi un par viņa vārda maiņu.

Nedaudz iepazinām Arstarulsmirus personību un piedzīvojumu bagāto ikdienu, bet kopumā iedvesmojāmies -  nebaidīties darīt un darīt to pārliecinoši, iepazīt un analizēt sevi, jo tad izvēles tik grūtas nešķitīs, pats galvenais, justies labi procesa laikā.

Jauniešu atziņas pēc pasākuma ir pietiekami motivējošas - nav jābaidās uzdrīkstēties un mainīties, ja tev ir gribasspēks un mērķis, tas ir iespējams neatkarīgi no tava vecuma. Taču pārmaiņas prasa ieguldījumu un resursus pašam no sevis, dažkārt tas var būt smags darbs (ar sevi), bet ja rezultāts attaisno ieguldījumu, tad tas ir tā vērts.

Trāpīgi ir dziesmas “Everestā” vārdi: ”Ir jāapgūst, kas neapgūts, lai kļūst par lejām kalni”. Novēlam ikkatram iztēloties sevi savos Everestos un iekarot savas virsotnes!

Pasākums tiek finansēts no projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

 

 

Sagatavoja JIC “Šķūnis” jaunatnes darbinieces Laura Ūžele un Laima Tiļļa

Foto: Marta Ozola