saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Saldus novada svētki Jauniešu pļavā

1.jūnijā Saldus novada svētku ietvaros, Saldus pašvaldības sēta pārtapa par Jauniešu pļavu. Kur dažāda vecuma jaunieši varēja sacensties, čilot, radīt, iedvesmoties un smieties.

 Jau no paša rīta pļavā skanēja DJ Jānis1 spēlētā mūzika un pulcējās kendamas spēlētāji, lai Raita Plauka vadībā piedalītos sacensībās. Kopā sacentās aptuveni 50 dalībnieki 3 grupās, labākie tika apbalvoti ar Naktsvārdu lietas koka medaļām un balvām no Kekekendama

Pasākumu atklāja un brīvu atmosfēru sagādāja puišu grupa Diapazons. Ar mākslinieka profesiju iepazīstināja grafiti mākslinieks Dainis Rudens.

Visas dienas garumā jaunieši varēja radoši darboties – kopā ar Daini paši radīt lielformāta grafiti darbu uz Pata Timber finiera plāksnēm un piedalīties Saldus pamatskolas piedāvātajās radošajās darbnīcās.

Vislielāko sajūsmu izsauca jūtūbera Niklāva  ierašanās pļavā. Niklāvs izcēlās ar pozitīvismu, jauniešus iedvesmoja tiekties pēc saviem sapņiem un sniedza atbildes uz viņu jautājumiem.

Noslēgumā ar stand up izrādi uzstājās Rūdolfs Kugrēns, kurš tieši un jauniešiem saprotamā valodā jokoja par dažādām tēmām.

Kopumā Saldus novada svētki Jauniešu pļavā bija izdevušies, jo jauniešu sejās bija prieks un aizrautība, viņi aktīvi līdzdarbojās aktivitātēs, viņus atbalstīja vecāki. Emocijām bagāts un piepildīts pasākums!

Pasākumu rīkoja Saldus TIKS centrs, Edīte Irbe, Ginta Kožokaru, Laura Ūžele un Laima Tiļļa, iesaistījās JIC „Šķūnis” brīvprātīgie jaunieši.

 

Rakstu sagatavoja:

Linda Jirgensone un Elīna Liekmane,

JIC „Šķunis” brīvprātīgās jaunietes

 

Pasākuma foto zemāk: