saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Jaunieši pārved medaļas no Pampāļiem

6.jūlijā Saldus novada jaunieši devās uz Saldus novada Pampāļu pagastu, lai piedalītos pagasta rīkotajos sporta svētkos!
Jaunieši sacentās gan komandu sacensībās - volejbolā un stafetē, kā arī katrs individuāli parādīja savus spēkus dažādos sporta un veiklības uzdevumos. Protams, gūtās pozitīvās emocijas no dalības ir visu lielākais ieguvums, taču priecājamies par tiem, kuriem izdevās izcīnīt arī godalgotas vietas!
Kopumā jauks, prieka, azarta un kopā būšanas pilns brauciens, lai gan mēs visi sacentāmies, arī savā starpā, beigās uzvarēja draudzība!

 

13.jūlijā, dosimies uz Saldus novada Zaņas pagasta "Ūdens svētkiem", ja gribi pievienoties, aizpildi anketu: https://forms.gle/K17AuViAPwb8f64h8 (autobusā vēl dažas vietas brīvas).

Pasākums notiek projekta „7 pret 1 SAVĀ labā” ietvaros, ko realizē biedrība „Saldus jauniešu balss” sadarbībā ar JIC „Šķūnis”. “Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).”

Kā mums gāja Pampāļos? - skatīt bildes zemāk.

 

Informāciju sagatavoja

biedrības "Saldus jauniešu balss" valdes priekšsēdētāja

Laura Ūžele