saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Vasaras Biznesa skola jauniešiem

“Kurzemes Biznesa inkubators” sadarbībā ar biedrību “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” aicina jauniešus pieteikties dalībai uzņēmējdarbības un radošās domāšanas veicināšanas pasākumā – Vasaras Biznesa skola jauniešiem #2.

Vasaras Biznesa skolas mērķis ir sniegt jauniešiem zināšanas par uzņēmējdarbības uzsākšanu, ideju ģenerēšanu un realizēšanu. Būs iespēja zināšanas iegūt praktiskā ceļā un darbojoties grupās. Šī ir lieliska iespēja sastapt sev līdzvērtīgus cilvēkus, pārbaudīt savas spējas uzņēmējdarbības uzsākšanā.

Vasaras Biznesa skolā jauniešiem būs iespēja 4 dienās uzzināt visu par uzņēmējdarbību, apgūt gan praktiskās, gan teorētiskās zināšanas par uzņēmējdarbību, kā arī tikties ar dažādiem nozares profesionāļiem. Ja tieši Tu savu nākotni saisti ar uzņēmējdarbību, tad šī skola ir domāta tieši Tev!

Vasaras Biznesa skolā savā pieredzē un padomos dalīsies sabiedrībā labi zināmi cilvēki – uzņēmēji. Būs dažnedažādi stāsti un padomi, lai kopīgiem spēkiem spētu radīt vēl nebijušas biznesa idejas. Šajās 4 dienās norisināsies aktīvs darbs, lai informētu jauniešus par uzņēmējdarbības pamata jautājumiem, lai diskutētu ar nozaru profesionāļiem, iegūtu pēc iespējas vairāk atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Pasākuma dalībniekiem būs arī iespēja izstrādāt un prezentēt savas biznesa idejas komisijas locekļiem. Dalībniekiem tiks piešķirti arī sertifikāti. Mērķauditorija – studenti, jauniešu organizāciju biedri, mazo un vidējo uzņēmumu dibinātāji, kā arī potenciālie uzņēmēji. Pasākumam droši var pieteikties arī interesenti, kuriem nav konkrētu biznesa ideju, taču ir interese savu nākotni saistīt ar uzņēmējdarbību.

Vasaras Biznesa skola  notiks no 27. augusta līdz 30. augustam, Kalnsētas parka estrādē, Kalnsētas, Saldus (vieta vēl tiks precizēta). Dalība pasākumā: BEZMAKSAS! Lai pieteiktos pasākumam, sūti pieteikumu līdz 23. augustam uz e-pastu: evita@greentechlatvia.eu . Dalībnieku skaits ierobežots!

 

PIESAKIES UN REALIZĒ SAVU IDEJU, ATĻAUJIES BŪT DROSMĪGS!

 

Vasaras Biznesa skola jauniešiem ir daļa no projekta LLI – 157 BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību). Šo projektu finansē  Eiropas Savienība. Kopējās projekta izmaksas ir 565685,76 EUR. Projekta līdzfinansējums no Eiropas Reģionālā attīstības fonda ir 480832.88 EUR. Projektu līdzfinansē Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020. Mērķis ir sekmēt Programmas reģionu ilgtspējīgu  sociālekonomisko attīstību, palīdzot tos  padarīt konkurētspējīgākus un pievilcīgākus dzīvošanai, uzņēmējdarbībai un tūrismam.

 

Šī preses relīze ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šīs preses relīzes saturu pilnībā atbild Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

 

Informāciju sagatavoja:

Evita Indriksone

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris

Projekta vadītāja asistente

Mob. 260 56 093

E-pasts: evita@greentechlatvia.eu

www.greentechlatvia.eu