saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Saldeniekus aicina uz projekta BEE Lab apmācībām uzņēmējdarbības uzsākšanā

"Kurzemes Biznesa inkubators" sadarbībā ar biedrību “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” aicina Saldus un Saldus novada iedzīvotājus pieteikties projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību) apmācībām biznesa uzsākšanā “Saldus Biznesa skola” un “Vasaras Biznesa skola jauniešiem”.

Projekta aktivitātes sāksies jau šajā vasarā ar Vasaras Biznesa skolu jauniešiem Saldus JIC “Šķūnis” 23.- 26. augustā un Saldus Biznesa skolu četru mēnešu garumā.

Saldus Biznesa skola ilgs četrus mēnešus, to laikā dalībniekiem tiks nodrošinātas apmācības un konsultācijas biznesa modeļus izstrādē, produkta izstrādē, produkta virzīšanā tirgū un pirmo klientu piesaistē, kā arī pieeja Kurzemes Biznesa inkubatora mentoru un privāto investoru lokam.

Saldus Biznesa skolas dalībnieki četru mēnešu laikā varēs iepazīties ar tādiem biznesa uzsākšanai svarīgiem jautājumiem, kā, kur ir finansējums un kā to iegūt, kā sagatavoties investīciju sesijai, kas ir pūļa finansējums, kas ir LEAN u.c. Tā pat Biznesa skolas dalībnieki apgūs jaunajiem uzņēmējiem tik svarīgo Start Up vadību, ideju ģenerēšanu, projektu gatavošanu un biznesa plāna izstrādi, sabiedriskās attiecību vadību un visu, kas saistīts ar frīlanseru darbību.

Savukārt 23. – 26. augustā Saldus JIC “Šķūnis” telpās Lielā ielā 3b norisināsies Vasaras Biznesa skola jauniešiem. Vasaras Biznesa skolas dalībniekiem četru dienu garumā būs iespēja uzzināt par uzņēmējdarbības uzsākšanu, ideju ģenerēšanu un realizēšanu, kā arī būs iespēja zināšanas iegūt praktiskā ceļā un darbojoties grupās. Šī ir lieliska iespēja sastapt sev līdzīgi domājošus cilvēkus, pārbaudīt savas spējas uzņēmējdarbībā, kā arī tikties ar dažādiem nozares profesionāļiem, sabiedrībā labi zināmiem cilvēkiem  uzņēmējiem.

Abu apmācību dalībnieki tiks nodrošināti ar pēc pasākuma atbalstu savu ideju turpmākai realizēšanai, - dalību Kurzemes reģionā notiekošajos vairāk kā 40 biznesa kontaktu pasākumos gadā, saņemt pieeju kādam no vairāk kā 50 Kurzemes Biznesa inkubatora mentoriem un biznesa eņģeļiem, jeb investoriem, kā arī saņemt grāmatvedības, finanšu un  citus pakalpojumus.

Dalība abos pasākumos: BEZMAKSAS. Lai pieteiktos apmācībām sūti pieteikumu uz epastu: evita@kbi.lv. Saldus Biznesa skolai var pieteikties līdz 11. augustam, savukārt Vasaras Biznesa skolai piesakies līdz 22. augustam.  Dalībnieku skaits ierobežots!

PIESAKIES UN ATĻAUJIES BŪT DROSMĪGS!

Informāciju sagatavoja:
Evita Indriksone
Kurzemes biznesa inkubators
Projekta vadītāja asistente
Mob. 260 56 093
E-pasts: evita@kbi.lv
www.kbi.lv