saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Jaunieti piesakies Saldus novada pašvaldības stipendijai "MEDUSMAIZE"

Saldus novadnieki, kuri 2017./2018. akadēmiskajā gadā uzsākuši studijas 1. kursā kādā no Latvijas augstskolām, ir aicināti pieteikties Latvijas Universitātes (LU) fonda administrētajai Saldus novada pašvaldības stipendijai “Medusmaize”.

Pateicoties Saldus novada pašvaldībai, kopš 2012. gada ir nodibināta šī stipendija, kuras mērķis ir finansiāli atbalstīt Saldus novada pašvaldības jauniešus izglītības pieejamībai ikvienā Latvijas augstskolā. Veidot Saldus novada atpazīstamību Latvijā un piederības sajūtu Saldus iedzīvotāju vidū. Pieteikšanās noris, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu un pievienojot nepieciešamos dokumentus LU fonda mājas lapā www.fonds.lvŠogad pašvaldība plāno piešķirt 4 stipendijas, katras apmērs ir 1 420 EUR/ akad. gadā.

Pieteikties stipendijām varēs visi Latvijas augstāko izglītības iestāžu studenti – Saldus novadnieki, vidējā atzīme, absolvējot 12. klasi, ir 8 balles un augstāk un studiju laikā uzrādījuši sekmes ne zemāk kā 7,0 balles. Anketai būs jāpievieno arī EUROPASS parauga CV un motivācijas vēstule ar stāstu par tā autora sabiedrisko darbošanos un akadēmiskajiem sasniegumiem.

Stipendijai var pieteikties līdz 6. oktobrim.

Plašāku informāciju par stipendijas nosacījumiem ir pieejama atrast sadaļā “Novadu pašvaldību stipendijas” http://www.fonds.lv/stipendijas/novadu-stipendijas/saldus-novada-pasvaldibas-stipendija-medusmaize/. Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem ir atrodamas sadaļā BUJ http://www.fonds.lv/stipendijas/buj/ .

Nodibinājums Latvijas Universitātes fonds darbojas kopš 2004. gada un ir respektabla filantropijas organizācija, kura rūpējas par izciliem, centīgiem (arī ar nepietiekamu materiālo nodrošinājumu) studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem un ar izciliem izglītības, zinātnes un kultūras darbiniekiem sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem.

Informāciju sagatavojusi
Brigita Zutere, LU fonds