saldus jaunieši facebook
draugiem.lv
projekti

Projekti

projekts

Noslēdzies Jaunlutriņu jauniešu projekts "Sinerģija 4"

    Jaunlutriņu jaunieši jau vairākus gadus realizē projektus ar vienojošu elementu- pārgājienu gar Baltijas jūras krastu. Šīgada izaicinājums bija 25 km no Klapkalnciema līdz Engurei. Līdz..

Lasīt vairāk
projekts

Dodies vēsturei pa pēdām

Dodies pārgājienā pēc Dzidras Lāces grāmatas "Zvārde gadsimtu griežos" motīviem.  Pārgājiena sākums - Veczvārdes centrs Nesēdi mājās, dosies ārā! Sīkāks INFO - Diāna 29790342 Projektu..

Lasīt vairāk
projekts

Sporto VESELS!

Ja esi 13-25 gadu vecumā, aicinām tieši Tevi piedalīties 3 lieliskās un neaizmirstamās sporta dienās! Iegūsti jaunus draugus un, protams, arī jaunas zināšanas! Trīs dienu laikā mācīsimies spēlēt volejbolu..

Lasīt vairāk
projekts

Uzdāvini Latvijai 100 brīvprātīgā darba stundas!

Latvijas Sarkanais krusts uzsācis vēl nebijušu projektu “Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai”. Aicinām tajā iesaistīties visus - LSK un LSKJ brīvprātīgos, draugus, ģimenes locekļus, ikvienu..

Lasīt vairāk
projekts

Piesakies brīvdienām kopā ar aktrisi Dārtu Daneviču!

Šogad, Latvijas simtgades vasarā, jaunatni priecēs projekts „Manas Brīvdienas 2018”, kas no 9. līdz 15.jūlijam norisināsies Engurē un uz kuru ielūdz Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča un viņas draugi.   Šogad..

Lasīt vairāk
projekts

09.11. Tikšanās ar uztura speciālistu JIC "Šķūnis".

..

Lasīt vairāk
projekts

23.10. Veselīgo našķu darbnīca JIC "Šķūnis". PIESAKIES!

JAUNIEŠIEM NO 14 - 25 GADIEM! Veselīgo našķu darbnīcai piesakies pie JIC "Šķūnis" jaunatnes darbiniecēm līdz 19. oktobrim. Saldus jauniešu dome “Es un mēs” Saldus novada..

Lasīt vairāk
projekts

Biedrības "Saldus jauniešu balss" īstenotajā projektā JIC "Šķūnī" šķīst krāsas uz visām pusēm

JIC "Šķūnis" šobrīd norit pārmaiņas, šoreiz vizuālas. Līdz oktobra vidum Saldus jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centrā "Šķūnis" tiek īstenota jauniešu biedrības..

Lasīt vairāk
projekts

Noslēdzies biedrības "Mūsu ligzda" īstenotais projekts "Daiļu sēju rožu lauku".

Biedrības "Mūsu ligzda" jauniešu grupa īstenojusi projektu "Daiļu sēju rožu lauku" Ezerē.  Projekta ietvaros labiekārtota zaļā zona pie Jauniešu un Ezeres pagasta Dienas centra...

Lasīt vairāk
projekts

Noslēdzies projekts "TĪKLOJUMS"

Noslēdzies Saldus novada pašvaldības realizētais projekts "TĪKLOJUMS"! Aptuveni pusgadu jaunatnes darbiniekiem, citiem jaunatnes darbā iesaistītajiem speciālistiem un jauniešiem bija iespēja iesaistīties..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunlutriņu jauniešu projekti

     Jaunlutriņu pagasta jauniešiem 2017.gadā Saldus jauniešu domes “Es un mēs” projektam “Jaunieši Saldus novadam!”, ko atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu..

Lasīt vairāk
projekts

Projekts "PROTI un DARI". Piesakies arī TU!

Kopš projekta uzsākšanas Saldus novadā 2016. gada oktobrī tajā ir jau piedalījušies 23 jaunieši, no tiem vairāk kā puse ir veiksmīgi pabeiguši individuālās pasākumu programmas, iesaistoties..

Lasīt vairāk
projekts

Projekts “TĪKLOJUMS”

Pavisam nopietni. Par un ap.  Š.g. 18. aprīlī Saldus novada pašvaldība parakstīja līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas..

Lasīt vairāk