saldus jaunieši facebook
draugiem.lv
jaunumi

Jaunumi

projekts

JSPA aicina piedalīties semināru ciklā "Līdzdalības atoms: pašpārvaldes"

Avots: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapa Lai aktualizētu skolēnu un audzēkņu pašpārvalžu, kā arī skolēnu un jauniešu domju pašvaldībās tēmu, īpaši pievēršot..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši aicināti piedalīties “Erasmus+” jauniešu apmaiņas projektu darbnīcā un eseju konkursā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties tiešsaistes projektu darbnīcai par programmas “Erasmus+” jauniešu apmaiņas projektu sagatavošanu. Projektu darbnīca notiks 14., 15...

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši gūst pozitīvisma lādiņu sarunā ar "Street Warriors" dalībniekiem

Ceturtdien, 25.martā, jauniešiem bija iespēja pievienoties ZOOM sarunai ar jauniešiem tik ļoti populārās šova grupas “Street Warriors” dalībniekiem Kiru un Vitāliju. Sarunai pieslēdzās vairāk..

Lasīt vairāk
projekts

Iespēja piedalīties semināros par Erasmus+ akreditāciju jaunatnes jomā un sociāli iekļaujošu projektu izstrādi programmās “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”

Tiešsaistes mācības organizācijām par Erasmus+ akreditāciju jaunatnes jomā. Mācības norisināsies 29. un 30. martā, kur strādās pie pietiekumiem Erasmus+ akreditācijai. Mācībās ieteicams piedalīties organizācijām,..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus novada jauniešiem šo ceturtdien ZOOM saruna ar "Street warriors" dalībniekiem Kiru un Vitāliju

Šo ceturtdien, 25. martā, plkst. 18:00, Saldus novada jauniešiem iespēja piedalīties sarunu cikla "Satiec ZOOM" noslēdzošajā sarunā. Sarunas viesi akrobātu un deju grupas Street warriors dalībnieki..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus novada jauniešu saruna ar profesionālo skeitbordistu iedvesmo skeitot, ļauj uzzināt par skeitbordu un iepazīt Madaru Apsi

Trešdien, 2021. gada 17.martā, Saldus novada jauniešiem bija iespēja piedalīties jau piektajā “Satiec ZOOM” sarunu sērijā. Tā, kā Saldū jauniešiem pieejams modernākais skeitparks Baltijā,..

Lasīt vairāk
projekts

Pasaules latviešu jaunatnes kustība “2×2” aicina uz īpašu tiešsaistes semināru

Pasaules latviešu jaunatnes kustība “2×2” aicina gan Latvijā, gan ārzemēs dzīvojošos jauniešus piedalīties virtuālajā seminārā “Ciešsaistē: Šeit un tagad”...

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši aicināti piedalīties pētījumā “Janvāra barikādēm – 30”

Šogad aprit 30 gadi, kopš 1991. gada janvāra barikādēm, kad Latvijas iedzīvotāji – neatkarības atbalstītāji, aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem. Aicinām..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus JIC “Šķūnis” kļuvis par Eurodesk informācijas punktu

  Saldus jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centrs (JIC) “Šķūnis” ir ieguvis Eurodesk informācijas punkta statusu. Tas nozīmē, ka turpmākos trīs gadus dalīsimies ar informāciju par jauniešu..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus novada jauniešiem iespēja piedalīties ZOOM sarunā ar skeitbordistu Madaru Apsi

Trešdien, 17.martā, plkst. 18:00 notiks jau piektā virtuālā saruna ar personību sarunu ciklā "SATIEC ZOOM". Sarunas viesis MADARS APSE - ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē populārais, profesionālais skeitbordists!..

Lasīt vairāk
projekts

Atskats uz Saldus novada jauniešu “ZOOM” sarunu ar Edgaru Bāliņu

Ceturtdien, 11.martā, notika jau ceturtā saruna ar personību sarunu ciklā “Satiec ZOOM”. Šoreiz Saldus novada jauniešiem bija iespēja virtuāli satikt mūziķi, aktieri, komiķi un sociālo tīklu pazinēju..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus novada jaunieši aicināti uz "Zoom" sarunu ar mūziķi, komiķi, aktieri un sociālo tīklu pazinēju Edgaru Bāliņu

Saldus novada jauniešiem iespēja ZOOMā SATIKT mūziķi (grupas “Singapūras Satīns” dalībnieku), komiķi, aktieri un sociālo tīklu pazinēju Edgaru Bāliņu! Ceturtdien, 2021. gada 11. martā, plkst.18:00,..

Lasīt vairāk
projekts

Komiksu un karikatūru konkurss “Generation Equality – Picture it!”. Piesakies līdz 14.03.2021.

Konkursā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18-28 gadiem, komiksos vai karikatūrās atspoguļojot savu redzējumu par to, kā izskatās dzimumu līdztiesība. Balvās: 1.vieta 1200 EUR 2.vieta 750 EUR 3.vieta..

Lasīt vairāk
projekts

Piesakies Eiropas Kosmosa nometnei līdz 01.04.2021.

Nometne norisināsies 2021 gada vasarā Norvēģijā, Andøya Rocket Range, kas ir arī raķešu palaišanas vieta. Nedēļu garā nometnē, jaunieši no visas pasaules veiks tehniskos eksperimentus, kas saistīti..

Lasīt vairāk
projekts

Iespēja kļūt par brīvprātīgo Pasaules Čempionātā hokejā!

Iegūsti lielisku pieredzi un tuvplānā ieraugi pasaules hokeja zvaigznes. Brīvprātīgajiem būs lieliska iespēja ielūkoties Pasaules Čempionāta organizēšanas un norises aizkulisēs. Vairāk informācija un pieteikuma..

Lasīt vairāk
projekts

SOLVE THE GAP – 48 stundu Eiropas jauniešu digitālais hakatons.

Hakatona mērķis ir veicināt un atbalstīt jauniešu veidotu digitāla risinājuma izstrādi, lai novērstu šķēršļus ar ko jaunieši ikdienā sastopas, piedaloties politisko lēmumu pieņemšanā...

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši ZOOM sarunā tiekas un iedvesmojas no ietekmīgākā Latvijas influencera un satura veidotāja Niklāva

Ceturtdien, 25. februārī, jauniešiem bija iespēja pievienoties jauniešu Agnetas un Gvido vadītajai ZOOM sarunai ar satura veidotāju Niklāvu! Tie, kuri to izdarīja noteikti bija ieguvēji! 40 minūtes paskrēja..

Lasīt vairāk
projekts

Saruna ar jauno mūziķi no Saldus TOM SIMO

Otrdien, 2021. gada 23. februārī, Saldus novada jauniešiem bija iespēja pievienoties Saldus jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centra “Šķūnis” Instagram LIVE un virtuāli satikt mūziķi TOM..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus novada jaunieši aicināti uz “Zoom” sarunu ar sociālo tīklu satura veidotāju Niklāvu

Saldus jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centrs "Šķūnis" aicina jauniešus ceturtdien, 2021. gada 25.februārī, plkst.18:00, piedalīties Zoom sarunā ar satura veidotāju sociālajos tīklos Niklāvu! Piesakies..

Lasīt vairāk
projekts

Karjeras diena televīzijas platformā “Tava klase” – par ceļu no skolā iegūtajām zināšanām līdz profesijai

Avots: Izglītības un zinātnes ministrijas mājaslapa Sākot ar 19. februāri izglītības TV platforma “Tava klase” septiņas piektdienas piedāvā “Karjeras dienu” – neformālas sarunas..

Lasīt vairāk
projekts

"SATIEC IG LIVE" ar TOM SIMO 23.02.2021.

Pieslēdzies otrdien, 2021. gada 23.februārī, plkst. 18:00 https://www.instagram.com/jic_skunis/ IG live sarunai ar saldenieku, jauno mūziķi TOM SIMO! Viņš apgūst populāro un džeza mūziku Liepājas Mūzikas, mākslas..

Lasīt vairāk
projekts

Atklāta pieteikšanās fizikas erudīcijas konkursam “FIZMIX Eksperiments”

Līdz 2021.gada 26. februārim 8. un 9. klašu skolēni un skolotāji aicināti pieteikt komandas AS “Latvenergo” organizētajam erudīcijas konkursam “FIZMIX Eksperiments”. Šogad konkursa..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši aicināti pieteikties tiešsaistes medijpratības mācībām krievu valodā

Nevalstiskā organizācija “IREX” ir starptautiska organizācija, kas realizē izglītības un attīstības iniciatīvas visā pasaulē. Sadarbībā ar sešām universitātēm Baltijas valstīs, tādām kā Latvijas..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši aicināti piedalīties sacensībās „Papīra tilti 2021”

Lai pavadītu pēc iespējas interesantāku mājsēdes laiku, jaunieši aicināti piedalīties sacensībās „Papīra tilti 2021”. Pasākumu rīkos RTU Liepājas studiju un zinātnes centra Studentu pašpārvalde..

Lasīt vairāk
projekts

Iedvesmas saruna jauniešiem ar bokseri Kristapu Zuti

Vakar, 2021.gada 11.februārī, Saldus novada jauniešiem bija iespēja pievienoties Saldus jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centra “Šķūnis” Instagram LIVE un virtuāli satikt bokseri Kristapu Zuti. Sarunu,..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši aicināti piedalīties pētījumā “Janvāra barikādēm – 30”

Šogad aprit 30 gadi, kopš 1991. gada janvāra barikādēm, kad Latvijas iedzīvotāji – neatkarības atbalstītāji, aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem. Aicinām..

Lasīt vairāk
projekts

Vidusskolēni aicināti pieteikties tiešsaistes erudīcijas spēlei “Grindeks” Prāta turnīrs

Atzīmējot “Grindeks” 75. jubilejas gadu zinību zīmē, farmācijas uzņēmums aicina vidusskolēnus un skolotājus pieteikties bezmaksas erudīcijas spēlei “Grindeks” Prāta turnīrs. Tā būs iespēja skolēniem..

Lasīt vairāk
projekts

Lielā Talka izsludina konkursu skolēniem – kļūsti par idejas nesēju zaļas, tīras Latvijas un pasaules veidošanā

Vislatvijas kustība Lielā Talka un Pasaules Talka rīko konkursu Latvijas skolu 5.-12. klašu skolēniem „Tīra vide – neatņemama mana un manu vienaudžu Latvijas sastāvdaļa”. Konkursa mērķis ir aktualizēt..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši aicināti pieteikties Jauniešu Klimata forumam

Līdz 26.01.2021. programma “The Duke of Edinburgh’s International Award Latvia” aicina jauniešus pieteikties Jauniešu Klimata forumam #YCF. 40 jauniešiem no visas Latvijasbūs iespēja tikties..

Lasīt vairāk
projekts

Atbalsti Druvas vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumus

Druvas vidusskola sadarbībā ar Junior Achievement Latvia programmas "Skolēnu mācību uzņēmumi" ietvaros šajā mācību gadā ir izveidoti mācību uzņēmumi. 4 SMU piedalījās valsts mēroga JALatvia rīkotajā ..

Lasīt vairāk
projekts

Pasniegta Saldus novada balva “Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2020”

Kā katru gadu, arī šogad iestādes, organizācijas, interešu grupas, individuāli pieteicēji tika aicināti pieteikt pretendentus Saldus novada balvai “Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2020”.  Balvas..

Lasīt vairāk
projekts

Apliecinājumus par brīvprātīgā darba veikšanu šogad saņem 12 Saldus novada jaunieši

„Mans ieguldījums lielajā darbā var būt pavisam niecīgs, bet vērtīgākais ir pats fakts – tas ir darbs.” /H.Kellere/ Darbs māca mums atbildību, ļauj izpaust prasmes un atklāt jaunas spējas, kas ir īpaši..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus novadā Karjeras nedēļā no 26.oktobra līdz 30.oktobrim jaunieši plānos karjeru

Saldus novadā no 26. līdz 30.oktobrim norisinās Karjeras nedēļa, kuru jau astoto gadu sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Ņemot vērā Covid-19 vīrusa..

Lasīt vairāk
projekts

Pie jauniešiem Saldū viesojās plaša profila speciālists ARMIS

Vakar, 07.10., JIC "Šķūnis" pagalmā jaunieši tikai aicināti uz iedvesmas sarunu ar plaša profila speciālistu ARMI. Tie, kuri ieradās, pavisam noteikti bija ieguvēji. Laiks kopā ar Armi..

Lasīt vairāk
projekts

Aicina jauniešus piedalīties Panākumu skolas online seminārā

8.oktobrī jaunieši aicināti piedalīties “Panākumu skolas” interneta tiešraides bezmaksas seminārā par karjeras veidošanu. “Coca-Cola HBC Latvija” un Latvijas Darba devēju konfederācijas..

Lasīt vairāk
projekts

7.oktobrī JIC "Šķūnis" pagalmā iedvesmas saruna ar ARMI

Mums ir pārsteigums jums! Iedvesmas saruna ar plaša profila speciālistu ARMI! Rīt, 7.oktobrī 17:00 JIC “Šķūnis” pagalmā (ģērbies silti, atbilstoši laikapstākļiem)   Nāc, iedvesmojies,..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus novada Jauniešu forums PĀRCELTS uz 2021.gadu

Rūpējoties par Saldus novada jauniešu foruma dalībnieku drošību un ņemot vērā epidemioloģiskās situācijas pasliktināšanos, esam pieņēmuši atbildīgu lēmumu - PĀRCELT pasākumu uz 2021.gadu...

Lasīt vairāk
projekts

Noslēgusies dalībnieku pieteikšanās "Saldus novada Jauniešu forumam 2020"

Pasākuma organizatori informē, ka 25.09.2020. (piektdien)  noslēgusies pieteikšanās "Saldus novada Jauniešu forumam 2020". Sasniegts maksimālais dalībnieku skaits. Iepriekš jau ziņots,..

Lasīt vairāk
projekts

“Saldus novada Jauniešu forums 2020” notiks 10.oktobrī Jaunauces pilī

Saldus novada jauniešu gaidītākais pasākums “SALDUS NOVADA JAUNIEŠU FORUMS 2020” jau 10.oktobrī! Šogad tas notiek Saldus novada Jaunauces pagastā – Jaunauces pilī, no plkst. 11:00..

Lasīt vairāk
projekts

Līdz 2. oktobrim iespēja pieteikt pretendentus Saldus novada balvai “Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2020”

Sākusies pretendentu pieteikšana Saldus novada balvai “Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2020”. Pretendents var būt Saldus novada jaunietis vecumā no 13- 25 gadiem, kurš ir aktīvs, mērķtiecīgs,..

Lasīt vairāk
projekts

Zinību dienas pasākumā distancējas, bet ir KOPĀ

foto: Saldus novada pašvaldība Ar noskaņu – distancēties, bet būt KOPĀ – vakar, 1. septembrī, jaunieši tika aicināti uz Zinību dienas pasākumu #DistancēYES Saldus Mūzikas un Mākslas..

Lasīt vairāk
projekts

Atvērta pieteikšanās studentu stipendijai “Medusmaize”

Jau astoto gadu Saldus novada pašvaldība no 2020. gada 1. līdz 20. septembrim aicina pieteikties studentu stipendijai “Medusmaize”. Lai gan novada jaunieši ir pazīstami ar šo stipendiju, tomēr ar..

Lasīt vairāk
projekts

Mantap

..

Lasīt vairāk
projekts

JIC “Šķūnis” 04.09.2020. piedāvās skatīties festivālu LAMPA

Sarunu festivāls LAMPA šogad notiks gan klātienē Rīgā, Cēsīs un Rēzeknē, gan arī digitāli no 2. – 5. septembrim. Saldus jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centrs “Šķūnis” arī ir kļuvis..

Lasīt vairāk
projekts

1.septembrī tiekamies Zinību dienas pasākumā "DistancēYES"

Nekad vēl 1. septembris nav bijis tāds kā līdz šim. Aicinām ikvienu no jums saglabāt distanci, bet būt KOPĀ ar mums pasākumā “DistancēYES” pie Saldus Mūzikas un Mākslas skolas. PROGRAMMĀ: ️➡️15:00..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunauces jaunieši aicina jaunaucniekus filmēties

Svētdien, 26.jūlijā, plkst. 12:30, Jaunauces futbola laukumā Jaunauces jaunieši aicina jaunaucniekus filmēties! Ar dronu filmētais video materiāls būs daļa no video prezentācijas materiāla par Jaunauci, šī..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši sacenšas ogu lasīšanā z/s "Mucenieki"

2020.gada 21.jūlijā Saldus pagasta pārvalde sadarbībā ar Latvijas Mazpulkiem aicināja Saldus novada jauniešus iesaistīties projekta “Lasi ogas Latvijā!” pasākumā, kas notika Jaunlutriņu pagasta zemnieku..

Lasīt vairāk
projekts

2 superīgi pasākumi Jaunauces jauniešiem

..

Lasīt vairāk
projekts

Piesakies skolēnu vasaras darbam

Ņemot vērā COVID-19 situācijas stabilizēšanos, valstiskā līmenī tika pieņemts lēmums šovasar tomēr organizēt NVA skolēnu nodarbinātības pasākumu, nodrošinot to jūlija un augusta mēnešos,..

Lasīt vairāk
projekts

Šovasar tomēr būs iespēja strādāt! Ieskaties!

Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotie skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumi šogad norisināsies divus mēnešus – no 1. jūlija līdz 31. augustam. Iepriekš pieņemtais lēmums..

Lasīt vairāk
projekts

NVA nodarbinātības pasākums skolēniem šovasar NENOTIKS

Avots: NVA mājaslapa Ņemot vērā aktuālo situāciju darba tirgū un izmaiņas izglītības iestāžu mācību procesā, ko ietekmējuši pasākumi Covid-19 izplatības ierobežošanai, Nodarbinātības valsts aģentūra..

Lasīt vairāk
projekts

26.maijā uzzini - kā uzrakstīt jauniešu projekta pieteikumu

    Saldus novada jauniešu organizāciju un neformālo grupu jauniešu iniciatīvu projektu konkursa „Jaunieši darbībā” projektu iesniedzēji aicināti piedalīties tiešsaistes..

Lasīt vairāk
projekts

Pieseko Toļikam Instagramā: @tolix_saldus

Sākot ar maiju, ar Saldus novada jauniešiem sazināsies arī Toļiks, kurš Instagramā stāstīs par aktuālo jauniešiem ar lietotājvārdu tolix_saldus. Pieseko viņam, piedalies izaicinājumos un konkursos,..

Lasīt vairāk
projekts

Maija izaicinājums!!!!

..

Lasīt vairāk
projekts

Info diena Druvas vidusskolā

Info diena Druvas vidusskolā netiek atcelta! Aicinām visus interesentus pieslēgties Druvas vidusskolas facebook lapas tiešraidei ceturtdien, 23. aprīlī plkst. 11:00 Iespēja tiešsaistē..

Lasīt vairāk
projekts

Jauniešiem pagastos būs aktivitātes dabā

27. februāra Domes sēdē tika atbalstīti septiņu pagasta pārvalžu iesniegtie Saldus novada pašvaldības jauniešu projektu fonda “Jauniešiem pagastos” projekti. Projektu fonds izveidots 2019. gadā..

Lasīt vairāk
projekts

Vidusskolēni aicināti iepazīt RTU, sekojot studentiem viņu ikdienas gaitās

2020. gada 25. februārī – Lai iepazītu savu potenciālo studiju programmu, fakultāti un studentu dzīvi ikdienā, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina vidusskolēnus pieteikties pasākumam «Seko studentam»..

Lasīt vairāk
projekts

Piesakies atlases konkursam uz Saldus Saulīti

Biedrība “Saldus Saule” izsludina atlases konkursu festivāla Saldus Saule koncertam-konkursam “Saldus Saulīte” š.g. 18. aprīlī plkst. 13.00 Saldus Mūzikas un Mākslas skolu akustiskajā koncertzālē. Konkursam..

Lasīt vairāk
projekts

Pasaules Dabas Fonds meklē klimata vēstnieku 2020

2020.gada 28. martā notiks pasaulē lielākā vides akcija – Zemes stunda. Tās laikā pasaules iedzīvotāji, uzņēmumi, organizācijas tiek aicinātas uz vienu stundu simboliski piedalīties akcijā un izslēgt gaismu, tā..

Lasīt vairāk
projekts

Karjeras pēcpusdiena JIC "Šķūnis"

Kādas ir TAVAS IESPĒJAS? Nāc 25.februārī, plkst.17:00 uz Šķūni un uzzini KĀDAS IR TAVAS IESPĒJAS - dzīvē, karjerā, pēc skolas beigšanas! Praktisko un informatīvo nodabību vada karjeras konsultante Ritma..

Lasīt vairāk
projekts

20. februārī JIC "Šķūnis" notiks galda tenisa turnīrs

..

Lasīt vairāk
projekts

IESKATIES - kāda bija Ēnu diena Saldus novada pašvaldībā!

Saldus novada pašvaldībā un tās iestādēs norisinājās “Ēnu diena”. Kopumā tika pieteiktas 12 ēnu dienas vakances, uz kurām pieteicās 27 skolēni. Vispieprasītākās vakances 2020. gadā Saldus pašvaldībā..

Lasīt vairāk
projekts

Informācijas dienas Saldus tehnikumā

..

Lasīt vairāk
projekts

Piedalies zīmējumu konkursā “Mana novada dārgakmens – jaunā būve”

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2019” organizatori aicina bērnus un jauniešus piedalīties SIA „S.B.C.” atbalstītajā zīmējumu konkursā „Mana novada dārgakmens – jaunā būve”...

Lasīt vairāk
projekts

12. februārī Ēnu diena! Piesakies arī Tu!

Ēnu diena ir visā pasaulē populārs skolēnu karjeras izglītības pasākums. Latvijas Ēnu diena ir biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) preču zīme. Ēnu dienas laikā skolēni atrod un apmeklē kādu noteiktu darba..

Lasīt vairāk
projekts

Noslēdzies nodarbību cikls jauniešiem "Līdzaudžu izglītošana par atkarību profilakses tēmām"

Apmācību mērķis bija veicināt jauniešu līdzdalību veselīga dzīvesveida popularizēšanā Saldus novadā, apmācot vadīt nodarbības saviem vienaudžiem atkarību profilaksē un par citām aktuālām veselības..

Lasīt vairāk
projekts

Domes vadība tiekas ar jauniešiem

Pirmdien, 2.decembrī, Jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centrā “Šķūnis” bija ne tikai jaunieši, bet arī Saldus novada domes vadība. Tikšanās laikā jauniešiem bija iespējams uzdot jautājumus..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus novada domes vadības tikšanās ar jauniešiem! TEV TUR IR JĀBŪT!

Pirmdien, 2.decembrī, JIC “Šķūnī” ne tikai jaunieši, bet arī Saldus novada domes vadība – iespēja abām pusēm satikties, sarunāties un darboties kopā VIENĀ LĪMENĪ! Tikšanās plkst.16.30..

Lasīt vairāk
projekts

Nīgrandē būs pasākums jauniešiem "Šodien ir mana laimīgā diena"

30.novembrī plkst. 13:00 pasākums jauniešiem "Šodien ir mana laimīgā diena". Sporta spēles, radošas aktivitātes, vakarā - balle. Līdzi - ērts apģērbs un sporta apavi. Jautājumu gadījumā..

Lasīt vairāk
projekts

JIC “Šķūnis” notiks apmācības par atkarību tēmām

Jaunieši vecumā no 15 – 18 gadiem aicināti piedalīties nodarbību ciklā “Līdzaudžu izglītošana par atkarību profilakses tēmām”. Mērķis: Veicināt jauniešu līdzdalību veselīga..

Lasīt vairāk
projekts

Pasākums Zvārdes jauniešiem projektu fonda "Jauniešiem pagastos" ietvaros

..

Lasīt vairāk
projekts

Esi pats savas laimes kalējs!

..

Lasīt vairāk
projekts

Nākamgad jaunieši tiksies Jaunaucē!

SALDUS NOVADA JAUNIEŠU FORUMS – tā ir īpaša reize gadā, kad satiekas Saldus novada jaunieši. Šogad satikšanās 2.novembrī Saldus tehnikumā! Prieks par vairāk kā 150 fantastiski talantīgajiem,..

Lasīt vairāk
projekts

Iečeko foruma darbnīcu tēmas un vadītājus!

DARBNĪCU PIETURĀS diskutē, uzzini, iedvesmojies un darbojies kopā!   *LĪDZDALĪBA. #JauniešiDarbībā - Krista Mateus (Saldus vidusskola), Kerija Zīlīte (Druvas vidusskola), Roberts Svarcs (Saldus tehnikums) *PRIVĀTUMS..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus novada jauniešu foruma PROGRAMMA

2.novembrī, Saldus tehnikumā notiks pasākums “Saldus novada jauniešu forums – Jaunieši darbībā”. Iespēja Saldus novada jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem satikties vienuviet,..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši pārbauda un pārvar savu iespēju robežas izdzīvošanas aktivitātēs

21.septembrī, īstenota SEPTĪTĀ lieta SAVĀ labā! Projekta noslēgumā pa ceļiem un neceļiem noskriets STIPRO SKRĒJIENS, kam pastaiga, kam cīniņš ar sevi GAISA TAKĀS, nosacīta "izdzīvošana" spēlējot..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši projekta "7 pret 1 SAVĀ labā" ietvaros veic brīvprātīgo darbu

Jaunieši projekta "7 pret 1 SAVĀ labā" ietvaros veica arī brīvprātīgo darbu. Mainīga vide, atbildība, laika plānošana, savstarpējā komunikācija, sevis un citu motivēšana- ar to visu jaunieši..

Lasīt vairāk
projekts

Sportiskais izaicinājums Vadakstē pievarēts!

  Saldus jaunieši sporto, šoreiz Vadakstē!! Pēc 24.augusta brauciena uz Vadakstes jauniešu sporta dienu, izaicinājums piedalīties četru pagastu sporta svētkos izpildīts, sasniegts arī sestais..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši Nīgrandē sacenšas, draudzējas un pārvar sevi

  11.augustā, trešajā sportiskajā braucienā uz Saldus novada pagastiem, jaunieši piedalījās Nīgrandes sporta svētkos. Komandu un individuālajās sacensībās konkurence bija spēcīga un noteikti daudz..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši Liepājā iedvesmojas no "Blue Shock Race" dibinātāja projekta "7 pret 1 SAVĀ labā" ietvaros

Ceturtdien, 2.maijā, projekta "7 pret 1 SAVĀ labā" ietvaros devāmies uz Liepāju, lai tiktos ar uzņēmēju, "Blue Shock Race" dibinātāju Arti Dauginu un virtuāli iepazītos ar uzņēmumu - halli un iespējām. Iedvesmas..

Lasīt vairāk
projekts

22.oktobrī jauniešiem būs iespēja izmēģināt boksu, frīsbiju, džudo un zumbu bezmaksas nodarbībās

Lieliska iespēja pagasta bērniem un jauniešiem (6.-9.klase) piedalīties vienas dienas pasākumā Saldū! Projekta mērķis: Veicināt skolēnu veselīgu dzīvesveidu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu. Iepazīstināt..

Lasīt vairāk
projekts

Apmācības jauniešiem par atkarības profilakses tēmām

Jaunieši vecumā no 15 - 18 gadiem aicināti piedalīties nodarbību ciklā "Līdzaudžu izglītošana par atkarību profilakses tēmām". Mērķis: Veicināt jauniešu līdzdalību veselīga dzīvesveida..

Lasīt vairāk
projekts

Iedvesmas tikšanās un nodarbības Zirņu pamatskolā

..

Lasīt vairāk
projekts

Piesaki savu komandu Saldus novada jauniešu forumam!!!

2. novembrī Saldus novada jaunieši aicināti piedalīties pasākumā "Saldus novada jauniešu forums - JAUNIEŠI DARBĪBĀ". Pagājušajā gadā komandu sacensībās uzvaru ieguva Saldus tehnikuma..

Lasīt vairāk
projekts

Piesaki aktīvu, mērķtiecīgu, iedvesmojošu jaunieti Saldus novada balvai

Vai pazīsti kādu aktīvu, mērķtiecīgu, iedvesmojošu jaunieti, kas spēj aizraut un iedvesmot citus? Piesaki viņu Saldus novada balvai "Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei"! Viss kas Tev jādara - jāuzraksta..

Lasīt vairāk
projekts

Radošo darbu konkurss skolēniem. IEČEKO!

Pasākuma “Latviešu karavīrs laikmetu griežos” ietvaros tiek rīkots radošo projektu konkurss “Mans novadnieks – Neatkarības kara un Brīvības cīņu dalībnieks”, aicinot visus skolēnus..

Lasīt vairāk
projekts

Druvas vidusskolā notiks Talantu skolas

Ar Saldus novada pašvaldības atbalstu, arī šogad tupinām Talantu skolu projektu. Jaunajā sezonā aicinām izvēlēties kādu no –nu jau- 8 Talantu skolām, kurās aicināti darboties bērni un jaunieši..

Lasīt vairāk
projekts

Aizpildi Saldus novada jauniešu aptauju!!

Jaunieti, Tava iespēja tikt sadzirdētam – novērtē kādas ir iespējas, izsaki savu viedokli un ierosini idejas darba ar jaunatni Saldus novadā attīstībai. Tavs viedoklis mums ir svarīgs! Links uz aptaujas anketu: http://ejuz.lv/saldusjauniesi2019 Par..

Lasīt vairāk
projekts

SCHWENK Latvija sadarbībā ar RTU Attīstības fondu aicina pieteikties studiju stipendijai

SCHWENK Latvija sadarbībā ar RTU Attīstības fondu aicina pieteikties studiju stipendijai vidējās profesionālās un augstākās izglītības iestāžu audzēkņiem!   Pieteikumi tiek gaidīti no  pilna laika..

Lasīt vairāk
projekts

Domdarbnīcā jaunieši varēs apgūt video veidošanas iemaņas un piedalīties video konkursā "NVO? Oho – NVO!"

VIDEO KONKURSS UN DOMDARBNĪCA JAUNIEŠIEM   Jauniešiem no visas Latvijas ir iespēja piedalīties video konkursā “NVO? Oho – NVO!” un tuvāk iepazīt nevalstisko organizāciju darbu, kā..

Lasīt vairāk
projekts

Projektu fonda "Jauniešiem pagastos" ietvaros Nīgrandē notiks radošās rakstniecības nodarbības jauniešiem

Pateicoties Saldus novada projektu fonda “Jauniešiem pagastos” atbalstam, Nīgrandes pagasta bibliotēka aicina jauniešus uz radošās rakstniecības nodarbībām “Rakstīt rakstīt”! Ja..

Lasīt vairāk
projekts

No 2. līdz 30. septembrim pieteikšanās Saldus novada pašvaldības stipendijai “Studentu Medusmaize”.

Stipendija “Medusmaize” tiek piešķirta jau no 2013. gada un šajā laikā atbalstu un atspēriena punktu tālākajai dzīvei saņēmuši 23 saldenieki – pirmā kursa studenti, kuri uzsākuši..

Lasīt vairāk
projekts

Jauniešu iespējas jaunajā mācību gadā!

Jauns mācību gads, jauni pienākumi, jauni iespaidi un arī jaunas iespējas! Šajā mācību gadā vidusskolniekiem būs iespēja saņemt Saldus novada stipendiju “Vidusskolēnu Medusmaize”, turpināsies arī stipendija..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši velobraucienā brauks apkārt Cieceres ezeram

Dienas plāns: Tiekamies pie Striķu muižas 24. augustā plkst. 10:00 Pietura atpūtas bāzē ”Zvejnieki”, kopīga zupa vārīšana, pikniks, brauciens ar laivām Aktivitātes Izbaudīsim skatu no Brocēnu..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus novada jaunieši satiksies Novadniekos projekta "Mums ir pa ceļam" ietvaros

..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus BJC 2019./2020.m.g. aicina darboties interešu izglītības pulciņos

Saldus BJC 2019./2020.mācību gadā aicina darboties šādos interešu izglītības pulciņos:       PROGRAMMA AUDZĒKŅU VECUMS PEDAGOGS Vokālais..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus novada jaunieši IR darbībā!

Augusta sākumā dota „zaļā gaisma” 13 jauniešu iniciatīvu projektu realizācijai, kas finansiāli atbalstīti Saldus novada jauniešu organizāciju un neformālo grupu projektu konkursa „Jaunieši..

Lasīt vairāk
projekts

Sniegts atbalsts jauniešu iniciatīvām

  Ir noslēdzies Saldus novada jauniešu organizāciju un neformālo grupu projektu konkurss “Jaunieši darbībā”. Kopumā tika saņemti 15 projektu pieteikumi, no tiem atbalstīti 13 jauniešu..

Lasīt vairāk
projekts

Uzsākts jauniešu projekts “Mums ir pa ceļam”

2019. gada jūlijā uzsākta jauniešu projekta “Mums ir pa ceļam” realizācija. Projekta “Mums ir pa ceļam” mērķi ir esošā jaunatnes plānošanas dokumenta izvērtēšana un pilnveidošana,..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus jauniešiem ūdens piedzīvojumi Zaņā

Sestdien, 13.jūlijā, Saldus novada jaunieši piedalījās Saldus novada Zaņas pagasta rīkotajos "Ūdens svētkos". Brauciena plānošanas procesā apzinājāmies, ka, ja ūdens svētki, tad noteikti paliksim..

Lasīt vairāk
projekts

17.jūlijā uzzini - kā uzrakstīt jauniešu projektu pieteikumu

IDEJA -> PROJEKTS 17.jūlijā no 14:30 līdz 17:00 JIC "Šķūnis" (ieeja no labās puses) Apmācības un informatīvs seminārs Saldus novada jauniešu organizāciju un neformālo grupu projektu konkursa..

Lasīt vairāk
projekts

Izsludināts projektu konkurss “Jaunieši darbībā”

No 2019. gada 10.jūlija līdz 2019.gada 24.jūlijam Saldus novada jauniešu organizācijas un jauniešu neformālās grupas aicinātas pieteikties projektu konkursam “Jaunieši darbībā”. Projektu..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunlutriņu un Šķēdes jauniešiem aizraujoša diena bez telefoniem

Jaunlutriņu un Šķēdes pagastu jaunieši piedzīvoja interesantu un saturīgu dienu Liepājā. Pirmoreiz ar lielu aizrautību spēlēja lāzertagu, pusdienas ēda Karostas bufetē pa zaldātu modei un pēcpusdienā piedzīvoja..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši pārved medaļas no Pampāļiem

6.jūlijā Saldus novada jaunieši devās uz Saldus novada Pampāļu pagastu, lai piedalītos pagasta rīkotajos sporta svētkos! Jaunieši sacentās gan komandu sacensībās - volejbolā un stafetē, kā arī katrs individuāli..

Lasīt vairāk
projekts

JIC “Šķūnis” jaunietes trīs jūnija trešdienas vadīs radošās darbnīcas rotaļlaukumā “Pīļuks”

JAUNIEŠI-BĒRNIEM! JIC “Šķūnis” jaunietes turpmākās trīs jūnija trešdienas piedāvās radošās aktivitātes bērniem rotaļu laukumā “Pīļuks”, uz koka skatuvītes. Tiks..

Lasīt vairāk
projekts

Piedalies Šķūņa jūnija aktivitātēs!

Jauniešu centra “Šķūnis” aktivitātes jūnija mēnesī.   13. jūnijā Pārgājiens 18. jūnijā “Iekāp veselīgā dzīvesveidā” – aktivitātes no plkst. 14:30 līdz..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši pieveica 15 km pārgājienā!

5. jūnijā, Saldus novada jaunieši devās pārgājienā pa Saldu un Brocēnu novadu. Pārgājienu plānoja un vadīja jauniete Krista Mateus. Pārgājienā bija vairākas pieturas un katrā no tām tika uzdoti dažādi uzdevumi. Pārgājienam..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus novada svētki Jauniešu pļavā

1.jūnijā Saldus novada svētku ietvaros, Saldus pašvaldības sēta pārtapa par Jauniešu pļavu. Kur dažāda vecuma jaunieši varēja sacensties, čilot, radīt, iedvesmoties un smieties. Jau no paša..

Lasīt vairāk
projekts

5.jūnijā dodamies pārgājienā!!! :)

Vasara jāsāk mērķtiecīgi, ar piedzīvojumiem svaigā gaisā! 5.jūnijā IZVIRZI MĒRĶI noiet aptuveni 10 km PĀRGĀJIENĀ. Mērķauditorija – jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Līdzi jāņem..

Lasīt vairāk
projekts

Jauniešiem pašiem sava PĻAVA Saldus novada svētkos!

Saldus novada svētkos 1.jūnijā Saldus domes sēta pārtaps par JAUNIEŠU PĻAVU! Tur no 11:00 - 14:40 īpaša atmosfēra, aktivitātes un personības - piemērotas dažāda vecuma jauniešiem. Programmā No..

Lasīt vairāk
projekts

"SALDUS NOVADA JAUNIEŠU DIENA 2019" - pašu jauniešu veidota

Piektdien 26.aprīlī notika jauniešu pasākums „Saldus novada jauniešu diena 2019”. Jaunieši – jauniešiem, tā noteikti var teikt par pasākuma organizatoru komandu, tās sastāvā..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši grib „būt darba tirgū”

Otrdien, 9.aprīlī, Saldus JIC „Šķūnis” telpās notika pasākums „Jaunietis darba tirgū”, uz kuru pulējās jaunieši, kas vēlas strādāt un iesaistīties NVO vasaras nodarbinātības programmā..

Lasīt vairāk
projekts

Biedrība "Saldus jauniešu balss" uzsāk projekta "7 pret 1 SAVĀ labā" realizāciju

Sestdien, 30. martā, notika pirmā projekta „7 pret 1 SAVĀ labā” aktivitāte: Praktiskā programma jauniešiem “Piedzīvojumu parks”. Devāmies, uz Birzgales pagasta Ritēm, kur organizācijas „Piedzīvojumu..

Lasīt vairāk
projekts

Aprīlis "JIC Šķūnī" darbīgs!

Aprīļa notikumi JIC “Šķūnis”: 9.aprīlī no plkst. 15:00 – 17:00 pasākums “Jaunietis darba tirgū”. Skolēnu darbs vasarā, brīvprātīgais darbs, darba interviju simulācijas, kā arī..

Lasīt vairāk
projekts

Piesakies fizikas erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments"

No 21. janvāra Latvenergo aicina pamatskolēnus un skolotājus pieteikties Fizikas gada vērienīgākajam notikumam – “FIZMIX Eksperiments” konkursam, kas noslēgsies ar Latvijas fizikas svētkiem 11. maijā. Valsts..

Lasīt vairāk
projekts

Iepazīsti Eiropu!

Eiropas Komisija sāk iniciatīvas “DiscoverEU” otro pieteikšanās kārtu. Līdz 11. decembrim (plkst. 12.00 pēc Centrāleiropas laika) 18 gadus veci jaunieši var pieteikties ceļojuma biļetēm,..

Lasīt vairāk
projekts

Galda tenisa turnīrs jauniešiem!

15.novembrī plkst. 17:00 Jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centrā “Šķūnis” notiks galda tenisa turnīrs. Galvenais tiesnesis Mārcis Voitjuļš. Piesakies iepriekš  pa tel. 27878570. Izaici..

Lasīt vairāk
projekts

Forumā sveic aktīvus jauniešus!

Sveic aktīvus jauniešus! Saldus novada jauniešu forumā 2018 notika Saldus novada aktīvāko jauniešu svinīgā sveikšana . Šogad tika atsākta tradīcija apzināt jauniešus, kuri..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus novada jauniešu forums!

2018.gada 3.novembrī Saldus vidusskolā notiks Saldus novada jauniešu forums. Reģistrācija no plkst. 10:30. Diskusijas, projektu trasīte, ballīte ar DJ Ziggy, balvas “Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei”..

Lasīt vairāk
projekts

Piesaki MĒRĶTIECĪGU JAUNIETI NĀKOTNEI

Vai pazīsti kādu aktīvu, mērķtiecīgu, iedvesmojošu jaunieti, kas spēj aizraut un iedvesmot citus? Piesaki viņu Saldus novada balvai "Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei"!   Balvas pretendents..

Lasīt vairāk
projekts

Gājiens "Izpēti un izzini 2"

Saldus novada  pašvaldības projektu fonda un CEMEX iespēju fonda atbalstītā Saldus jauniešu domes “Es un Mēs” projekta “Jaunieši Saldus novadam” ietvaros neformālās grupas EAK..

Lasīt vairāk
projekts

Nakts orientēšanās Zvārdē

29. septembrī notiks “Nakts orientēšanās” Zvārdes pagastā. Plkst. 21:00 reģistrācija, plkst. 21:30 – starts. Sākums Striķu muižas parkā. Padomā par piemērotu apģērbu, atstarojošiem elementiem..

Lasīt vairāk
projekts

Miķeļdienas ĻEMBASTS Druvā!

Miķeļdienas ļembasts notiks 28.septembrī laikā no plkst. 13:00 līdz 15:00 pie Druvas kultūras nama. Mājas ražojumi, radošās darbnīcas, muzikāli priekšnesumi. Jaunieti šī ir tava iespēja piepelnīties...

Lasīt vairāk
projekts

Debatē kā līderis!

MEKLĒJAM DALĪBNIEKUS: PIESAKIES PROJEKTAM 'DEBAŠU LĪDERU SKOLA 2018/2019' LĪDZ 16.SEPTEMBRIM! Vai vēlies būt jaunietis, kas prot sevi prezentēt lielu auditoriju priekšā, kas prot profesionāli aizstāvēt..

Lasīt vairāk
projekts

Uzfilmē reklāmu un tjūnē tūrismu!

Aicinām jauniešus piedalīties konkursā “Tjūnējam tūrismu”! Uzdevums ir pavisam vienkāršs. Uzfilmē un izveido reklāmas klipu (1-2 minūtes) kādam Saldus novada tūrisma objektam. Linku no www.youtube.com..

Lasīt vairāk
projekts

Atklāj Saldu no jauna!

29.septembrī notiks pārgājiens “Ieraugi un izbaudi Saldus novadu no jauna”. Projektu “Jaunieši Saldus novadam” atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds un “CEMEX Iespēju fonds”...

Lasīt vairāk
projekts

Sākusies pieteikšanās stipendijai "Medusmaize"

Saldus novada pašvaldības stipendijas “Medusmaize” mērķis ir finansiāli atbalstīt Saldus novada pašvaldības jauniešus izglītības pieejamībai ikvienā Latvijas augstskolā, kā arī veidot Saldus..

Lasīt vairāk
projekts

Esi kopā dabā ar Lutriņu jauniešiem!

Jauniešu projekta “Esam kopā dabā” noslēguma pasākums Lutriņu pagasta Namiķu birzītē. Pasākums – 8.septembrī no plkst. 17:00 līdz plkst. 22:00. Notiks telts celšanas sacensības, ugunskura..

Lasīt vairāk
projekts

Pavadi sportisku un foršu svētdienu Kursīšos!

Svētdien, 16.septembrī Kursīšu pagasta volejbola laukumā pie estrādes notiks jauniešu volejbola turnīrs. Komandā 2 dalībnieki. Plkst. 10:00 izspēles sievietēm, plkst. 13:00 izspēles vīriešiem. Vismaz..

Lasīt vairāk
projekts

Piesakies dalībai Latvijas - Japānas apmaiņas programmā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina Latvijas jauniešus piedalīties Starptautiskā jaunatnes attīstības apmaiņas programmā starp Latviju un Japānu (International Youth Development Exchange Program)...

Lasīt vairāk
projekts

Realizē savu ideju! Piesakies projektam "Jaunieši Saldus novadam"!

Saldus jauniešu dome „Es un mēs” projekta „Jaunieši Saldus novadam” ietvaros, izsludina iespēju pieteikties jauniešu organizāciju un neformālo grupu projektu konkursam. Maksimālais..

Lasīt vairāk
projekts

PIESAKIES Skolēnu vasaras nodarbinātības projektam!

Kurzemes reģionā 9. maijā, plkst. 16.00 sāksies pieteikšanās pasākumam „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās..

Lasīt vairāk
projekts

Zaļkalnu pludmales volejbola laukuma atklāšanas čempionāts

Zaļkalnu pludmales volejbola laukuma atklāšanas čempionāts 19. maijā pulksten 10.00 norisināsies Zaļkalnu pludmales volejbola laukuma atklāšanas čempionāts. Turnīrā aicināti piedalīties Dobeles novada..

Lasīt vairāk
projekts

Darbu uzsāk jaunizveidotā JLKP

Jauni darbi, jauni pienākumi, jauna atbildība = jaunas iespējas! 10.aprīlī Izglītības un jaunatnes lietu komisija apstiprināja Saldus novada domes Jaunatnes lietu konsultatīvās padomes (JLKP) vārdisko sastāvu, kur tiek..

Lasīt vairāk
projekts

Uzfilmē savas "Viltus ziņas" un piedalies VJĪF

Biedrība “Ventspils Jauniešu dome” sadarbībā ar aktīviem Ventspils jauniešiem šogad organizē Ventspils jauniešu īsfilmu festivālu (VJĪF), kurā aicinām piedalīties ikvienu entuziastu..

Lasīt vairāk
projekts

Piesakies fizikas eksperimentu konkursam "FIZMIX Eksperiments"

Vēl tikai dažas dienas, lai pieteiktos fizikas erudīcijas konkursam “FIZMIX Eksperiments” Iespēja praktiskā veidā iepazīties ar fizikas aizraujošo pusi, piedalīties Latvijā pirmajā fizikas festivālā..

Lasīt vairāk
projekts

Jauno grupu konkurss "HOMESICK 2018" Viesītē

Jauno grupu konkurss Viesītē „HOMESICK 2018” Nolikums Konkursu rīko Viesītes jauniešu dome sadarbībā ar Viesītes Kultūras pili un Viesītes novada pašvaldību. Konkursa norises laiks un vieta Konkurss..

Lasīt vairāk
projekts

ARSTARULSMIRUS iedvesmo Saldus jauniešus

Piektdien, 23.martā, Saldus jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centrā “Šķūnis” ar iedvesmas stāstu viesojās mūziķis, producents un personības izaugsmes treneris Arstarulsmirus, kas iepriekš popularitāti..

Lasīt vairāk
projekts

"Lielais dzintars" aicina jauniešus sajust ritmu!

Koncertzāle "Lielais dzintars" aicina jauniešus apmeklēt sērijas "Pasaule Lielajā dzintarā" atklāšanas koncertu "Sajūti ritmu" 7. aprīlī pulksten 18.00, kurā ar pasaules klubu..

Lasīt vairāk
projekts

Piesakies Saldus novada domes Jaunatnes lietu konsultatīvajai padomei.

ESI AKTĪVS un piesakies dalībai Saldus novada domes Jaunatnes lietu konsultatīvajā padomē! Iesniegumu un motivējošu pieteikuma vēstuli iesniegt līdz š.g. 8.martam Izlglītības pārvaldes jaunatnes lietu..

Lasīt vairāk
projekts

Izsaki savu viedokli jauniešu aptaujā par Eiropas nākotni!

Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus piedalīties aptaujā "Jaunieši Eiropā:kas tālāk?" Aptauja ir izveidota, lai apkopotu jauniešu (13-30 gadu vecumā) viedokli par jautājumiem, kas saistīti..

Lasīt vairāk
projekts

Turpinās Jauniešu garantijas pēdējā uzņemšana 25 profesijās

Turpinās Jauniešu garantijas pēdējā uzņemšana 25 profesijās   Līdz 23. februārim turpinās ziemas uzņemšana Jauniešu garantijas izglītības programmās, kurā jaunieši var pieteikties..

Lasīt vairāk
projekts

Piedalies konkursā "Mans mazais pārgājiens 2018"

     Zemkopības ministrija (ZM) jau divpadsmito reizi izsludina par tradīciju kļuvušo konkursu Latvijas skolu jaunatnei “Mūsu mazais pārgājiens 2018”. Tajā aicināti piedalīties visu Latvijas..

Lasīt vairāk
projekts

Videokonkurss vidusskolēniem!

ASV vēstniecība Latvijā izsludina ikgadējo video konkursu vidusskolēniem ar galveno balvu četru nedēļu ceļojumu pa ASV. Šī gada tēma ir “Mediju lietotprasme”. Gaidīsim jauniešu video angļu valodā..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunrades konkurss "Ideju pavasaris"

Imanta Ziedoņa muzejs aicina jauniešus piedalīties jaunrades konkursā “Ideju pavasaris”. Jaunrades konkursa “Ideju pavasaris” virsmērķis ir aicināt jauniešus radīt idejas, kas modina..

Lasīt vairāk
projekts

10.novembrī JIC "Šķūnī" izzinoša spēle "Es mīlu Tevi, Latvija". Piesakies!

10.novembrī, plkst. 16:00 JIC “Šķūnī” izzinoša spēle 7.-9.kl. skolēniem “Es mīlu Tevi, Latvija”. Pieteikšanās komandām (3-4 cilvēki) līdz 8.novembrim. Pieteikumu sūtīt jic.skunis@gmail.com...

Lasīt vairāk
projekts

Ievadlekcijas "Kas ir ideja, kur tā rodas?" Jaņa Rozentāla muzejā

Tās paredzētas 9.-12. klašu skolēniem no visas Latvijas. Tajās jaunieši varēs uzzināt to, kā radīt idejas un kā tās veiksmīgi realizēt. Lekcijas vadīs Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” dibinātāja..

Lasīt vairāk
projekts

Piedalies fotokonkursā "MŪSU KAROGS"!

Gatavojoties Lāčplēša dienai un Latvijas simtgadei Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) un Jaunsardzes un informācijas..

Lasīt vairāk
projekts

02.11. SPOKU BALLE 5.-6.kl. skolēniem Saldus BJC

Saldus BJC pulciņa "Skatuves studija" jaunieši ir noorganizējuši ballīti - klasesvakaru Saldus novada skolu 5.-6. klašu audzēkņiem. Ballīte, jautras atrakcijas, fotostūris, baiļu istaba,..

Lasīt vairāk
projekts

Seminārs Kuldīgas jauniešu mājā - Āris Birze un „Mērķtiecības pamatprincipi”

Kurzemes NVO atbalsta centrs sadarbībā ar Kuldīgas jauniešu māju, aicina interesentus pieteikties dalībai seminārā „Mērķtiecības pamatprincipi”, Kuldīgas jauniešu mājā 19.oktobrī plkst.18:00..

Lasīt vairāk
projekts

Jauniešu forums 28.oktobrī Nīgrandē

28. oktobrī Nīgrandes pagasta Kalnos notiks Saldus novada Jauniešu forums  Foruma mērķi:  ·Informēt par notikušajām aktivitātēm projektā „Jaunieši Saldus novadam!”; ·Veicināt..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieši orientējās jauniešu IESPĒJĀS!

Pasākums "ORIENTĒJIES JAUNIEŠU IESPĒJĀS" - lietderīgs, izzinošs un izklaidējošs 22.septembris! Orientēšanās sacensībās jaunieši iepazina jauniešu iespējas Saldū un..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunieti piesakies Saldus novada pašvaldības stipendijai "MEDUSMAIZE"

Saldus novadnieki, kuri 2017./2018. akadēmiskajā gadā uzsākuši studijas 1. kursā kādā no Latvijas augstskolām, ir aicināti pieteikties Latvijas Universitātes (LU) fonda administrētajai Saldus novada pašvaldības..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunatnes darbā iesaistīto pušu tikšanās "Jaunatnes darbs Saldū un Saldus novadā"

26.septembrī plkst. 15:00 JIC "Šķūnis" notiks pasākums jaunatnes darbiniekiem, jauniešiem, jaunatnes darbā iesaistītajiem. Tēma - "Jaunatnes darbs Saldū un Saldus novadā". Pasākuma..

Lasīt vairāk
projekts

Pārgājiens "Izzini un izpēti"!

Pārgājiens “Izzini un izpēti”. 16. un 17.septembrī gar Zaņas un Ventas upi. Tikšanās vieta – Pampāļi. Vecums no dalībniekiem no 15 līdz 25 gadiem. Pieteikšanās līdz 15. septembrim pie Lindas..

Lasīt vairāk
projekts

"Skatuves studija" 1.tikšanās 14.09. PIESAKIES!

Piesakies “Skatuves studijai”. Pirmā tikšanās 14.09., plkst. 16:20. Sevis prezentēšana, Improvizācijas un aktiermākslas treniņi, pasākumu vadīšana un organizēšana, ieskats radio..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunais mācību gads ieskandināts Saldus ezera pludmalē!

Jaunā mācību gada sākumu Saldus novadu skolu skolēni atzīmēja Saldus ezera pludmalē ar "Holi" krāsu ballīti, novusa turnīru, dažādu radošu darbošanos.  JIC "Šķūnis"..

Lasīt vairāk
projekts

Projekta "Tīklojums" ceturtais brauciens jauniešus aizved uz Ezeri

Projekta "TĪKLOJUMS" jaunieši noslēdzošajā (ceturtajā) pieredzes apmaiņas braucienā devās uz Ezeri, kur notika pasākums "Slūžu svētki". Jau pašā rīta agrumā sacentās labākie..

Lasīt vairāk
projekts

8.septembrī ORIENTĒJIES JAUNIEŠU IESPĒJĀS

Jaunieti - vai gribi UZZINĀT: kādas ir Tavas IESPĒJAS būt aktīvam Saldus un Saldus novada jaunietim? kā lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku? ko vērts apskatīt un iepazīt savā pilsētā un novadā? TAD:..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunā mācību gada ieskandināšana Saldus ezera pludmalē ar ZINĪBU DIENAS BALLĪTI!

Programmā novusa turnīrs, radošās darbnīcas, kā arī atjautības uzdevumi prāta asināšanai! Nāc ar savu skolas lietu vai T-kreklu un jauno mācību gadu uzsāc stilīgi! Koša krāsu ballīte..

Lasīt vairāk
projekts

Rojas novada jaunieši ciemojās JIC "Šķūnis"

21. augustā JIC "Šķūnis" uzņēma ciemiņus - jauniešus no Rojas novada, kuri bija ieradušies kuplā skaitā. Iepazināmies, uzzinājām mazliet vairāk par Roju, tās apskates objektiem,..

Lasīt vairāk
projekts

Saldus BJC piedāvā 23 lietderīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas! PIESAKIES!

PIETEIKŠANĀS: Mazpulkiem, Mazajiem zinīšiem (no 2,5 gadu vecuma), peldēšanai (no 5 g.v.), vokālajam ansamblim “Notiņas” (no 3 g.v.), vokālais ansamblim (no 11 g.v.), jauniešu korim..

Lasīt vairāk
projekts

Jaunlutriņu JAUNIEŠU DIENĀ arī JIC "Šķūnis" jaunieši

19. 08. 2017. JIC "Šķūnis" jaunieši projekta "TĪKLOJUMS" ietvaros devās uz pasākumu "Jauniešu diena" Jaunlutriņos. Jaunieši strādāja gan kā brīvprātīgie, gan..

Lasīt vairāk
projekts

GHETTO GAMES SALDUS strādāja iespaidīgs brīvprātīgo jauniešu skaits!

Saldū notika vērienīgais ielu kultūras un sporta pasākums Ghetto Games Saldus. Pasākuma ietvaros varēja pieteikties sacensībām dažādos sporta veidos: Ghetto basket, skeitboard, Ghetto dirt jump (BMX/MTB), boksā un..

Lasīt vairāk
projekts

Pārgājiens

Pārgājiens ir aktīvās atpūtas veids. Pārgājienos piedzīvojums parasti ir svarīgāks par apskatāmajām vietām. Tā ir lieliska iespēja, kā iepazīt un izpētīt dabu. Aicinām piedalīties Saldus novada jauniešus..

Lasīt vairāk
projekts

www.saldusjauniesiem.lv jauns izskats

Tapusi jauna un pārskatāma www.saldusjauniesiem.lv mājaslapa!    2010.gadā izveidotā mājaslapa www.saldusjauniesiem.lv gadu gaitā novecojusi, tā bija nepārskatāma un nebija ērti lietojama. Šogad Saldus..

Lasīt vairāk