saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Forumā sveic aktīvus jauniešus!

Sveic aktīvus jauniešus! Saldus novada jauniešu forumā 2018 notika Saldus novada aktīvāko jauniešu svinīgā sveikšana .

Šogad tika atsākta tradīcija apzināt jauniešus, kuri mērķtiecīgi darbojas kādā jomā, spēj ieinteresēt līdzdarboties arī citus, tā, popularizējot jauniešu iniciatīvu, atbildību un lokālpatriotismu Saldus novadā.

Tāpēc ikviens varēja pieteikt jauniešus vecumā no 13 – 25 gadiem, kuri atbilst šiem kritērijiem, Saldus novada balvai „Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei”. Balvai tika pieteikti seši jaunieši, gan tādi, kuri mācās kādā no novada skolām, gan tādi, kuri pēc studijām atgriezušies Saldus novadā, taču viņiem visiem ir kas kopīgs – visi aktīvi darbojas, attīsta sevi un iedvesmo citus.  Pieteikumus izvērtēja JIC „Šķūnis” jaunatnes darbinieces un Saldus novada Jaunatnes lietu konsultatīvās padomes locekļi.

Balvu „Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2018” ieguva Aivita Smiļģe no Lutriņiem. Jauniete, kura studē Rīgā, aktīvi iesaistās Lutriņu mazpulkā, nodarbojas ar sportu, audzē, piedalās izstādēs un iepriecina citus ar saviem šķirnes trušiem. „Mērķtiecīga, sirsnīga, uzņēmīga un atbildīga jauniete ar stipru personību, kura iemācījusies būt pati, tieši tāpēc būt ievērota un aizraut citus! Aivita strādā ar rokām, galvu un sirdi, veic darbu kopīgam mērķim”, tā Aivitu raksturo un balvai iesaka Lutriņu mazpulka vadītāja Gunta Romule. Balvu Aivitai pasniedza Saldus novada domes priekšsēdētāja vietnieks Raivis Zīrups.

Ar nomināciju balvai tika sveikti arī pārējie pretendenti: Nils Rītiņš, Krista Mateus, Andris Freimanis, Gatis Lihačs, Rūdis Frankus.

Tāpat JIC „Šķūnis”, kurš koordinē jauniešu brīvprātīgo darbu Saldus novadā, teica paldies jauniešiem, kuri brīvajā laikā izvēlas veikt brīvprātīgo darbu. Jaunieši, kuri vairāk kā gada laikā nostrādājuši vismaz 50 brīvprātīgā darba stundas, saņem apliecinājumu par brīvprātīgā darba veikšanu, kurā atspoguļotas prasmes, iemaņas, ko viņš attīstījis veicot brīvprātīgo darbu.

Šogad apliecinājumus saņēma 9 jaunieši - Evelīna Legeza, Kristiāna Jansone, Elīna Štencele, Kristiāna Voitjuļa, Santis Brikmanis, Nensija Frankus, Elīna Lomanovska, Antra Siliņa un Artūrs Virbickis, jeb brīvprātīgie supervaroņi, kuri īstajā brīdī aktivizē savas superspējas un steidz palīgā, kad nepieciešams. 

Tagad, kad viena "virsotne" sasniegta, novēlām turpināt būt aktīviem, attīstīties un līdzdarboties! :)

 

JIC „Šķūnis” jaunatnes darbinieces Laura Ūžele un Laima Tiļļa

No kreisās puses Kristiāna Jansone, Elīna Štencele, jaunatnes darbinieces - Laima Tiļļa, Laura Ūžele, Nensija Frankus, Santis Brikmanis.