saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Domdarbnīcā jaunieši varēs apgūt video veidošanas iemaņas un piedalīties video konkursā "NVO? Oho – NVO!"

VIDEO KONKURSS UN DOMDARBNĪCA JAUNIEŠIEM

 

Jauniešiem no visas Latvijas ir iespēja piedalīties video konkursā “NVO? Oho – NVO!” un tuvāk iepazīt nevalstisko organizāciju darbu, kā arī to sniegtās iespējas.

Lai iepazītu konkura tēmu, šī gada 11.septembrī no plkst. 15:00 JIC "Šķūnis" (Saldus, Lielā iela 3C, jaunajā daļā) notiks domdarbnīca. Šajā domdarbnīcā kopā ar Inesi Šubēvicu un Dārtu Olekšu jauniešiem būs iespēja uzzināt vairāk par konkursu, kas ir NVO un kādas iespējas ir jauniešiem līdzdarboties.

Tāpat būs iespēja darboties praktiski un apgūt video veidošanas iemaņas un dažādus knifus, lai izveidotu foršu video!

Lai piedalītos konkursā, 5 jauniešu grupai ir jāizveido līdz 2 minūtēm garš video par NVO (nevalstisko organizāciju) un jāpiesaka elektroniski konkursam līdz 20. septembrim.
Vairāk par konkursu - http://www.sadarbibasplatforma.lv/pdf/nvokonk.pdf

Konkursu un domdarbnīcas organizē biedrība Sadarbības platforma sadarbībā ar nodibinājumu “Baltijas Reģionālais fonds” un tā Jauniešu studija "BaMbuss" projekta “NVO - iespējas, izaicinājumi, perspektīvas” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas Republikas Kultūras ministrija piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #NVOfonds Par publikācijas saturu atbild biedrība “Sadarbības platforma".