saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Jaunieši pārbauda un pārvar savu iespēju robežas izdzīvošanas aktivitātēs

21.septembrī, īstenota SEPTĪTĀ lieta SAVĀ labā! Projekta noslēgumā pa ceļiem un neceļiem noskriets STIPRO SKRĒJIENS, kam pastaiga, kam cīniņš ar sevi GAISA TAKĀS, nosacīta "izdzīvošana" spēlējot PEINTBOLU, un svētki! Svētki, jo izturējām, atbalstījām viens otru un bija forši!

Projekta laikā ar SEPTIŅĀM aktivitātēm centāmies katram iedot kādu impulsu SAVĀ LABĀ, veicināt motivāciju darīt un piedalīties. Mainot uzvedību, cenšoties, darot kaut ko vairāk un citādāk kā ierasts, lai iegūtu vēlamo - izpaudās jūsu motivācija.

Mēs redzējām, kā iekšēji cīnījāties ar sevi, savām bailēm un stiķiem, kā jūs klausījāties un cerams sadzirdējāt, kā gribējāt Jauniešu dienu un paši to radījāt, ar kādu prieku darījāt brīvprātīgo darbu, vasarā sportojāt un cīnījāties ne tikai par savu vietu, bet arī kā komanda par kopīgu rezultātu, kā vakar ne dubļi, ne augstums jūs nebiedēja, kā atbalstījāt citus, guvāt jaunas pieredzes un piedzīvojāt arī savas pirmās reizes, pamēğinot ko jaunu!
MĒS ticam, ka JŪS VARAT! Atliek tikai noticēt pašiem sev, darīt vairāk un būt pozitīviem, ne tikai uz brīdi, bet katru dienu - visu laiku. Lai tas ir ieradums, jo mēs arī ticam teicienam: "Kā Tu skatīsies uz pasauli, tā pasaule skatīsies uz Tevi."

Pasākums notiek projekta „7 pret 1 SAVĀ labā” ietvaros, ko realizē biedrība „Saldus jauniešu balss” sadarbībā ar JIC „Šķūnis”. “Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).” #PuMPuRS
#7pret1SAVĀlabā

 

Informāciju sagatavoja

Laura Ūžele

biedrības "Saldus jauniešu balss" valdes priekšsēdētaja