saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Domes vadība tiekas ar jauniešiem

Pirmdien, 2.decembrī, Jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centrā “Šķūnis” bija ne tikai jaunieši, bet arī Saldus novada domes vadība. Tikšanās laikā jauniešiem bija iespējams uzdot jautājumus Saldus novada domes priekšsēdētājam Mārim Zustam, priekšsēdētāja vietniekam Raivim Zīrupam, izpilddirektoram Kristapam Osim un izpilddirektora vietniekam Arvim Blūmam, kā arī izteikt savu viedokli par jauniešiem aktuālām tēmām.

Tikšanos apmeklēja jaunieši no Saldus un Saldus novada pagastiem, tādi, kas ikdienā mācās, gan arī tādi, kas strādā. Tā, kā neformālā tikšanās notika jauniešu satikšanās vietā, tad, protams, viesi atnākot iesildījās ar galda tenisa ātro maču, kas attaisnoja tikšanās nosaukumu - “vienā līmenī”. Iepazīstoties, jauniešiem bija iespēja izteikt savu priekšstatu par katru no domes pārstāvjiem, savukārt, domes vadība zīmēja viņu asociāciju par jauniešiem. Kā atzina abas puses, uztverts diezgan precīzi.

Jautājumu, atbilžu spēlē jauniešiem bija iespēja iepazīt domes vadības pārstāvjus vairāk. No sākuma jauniešos bija vērojams neliels mulsums, bet sarunai turpinoties, jaunieši uzdeva arī savus jautājums. Jauniešiem interesēja kā šodienas lēmumi var ietekmēt viņu iespējas nākotnē, kā arī sadzīviskas lietas novadā, kas aktuālas jaunietim, kas dzīvo patstāvīgi. Jaunietim no studentu perspektīvas – kā tiek veicināta jauniešu atgriešanās Saldus novadā.

Kopumā saruna pauda, ka domes pārstāvji ar ļoti lielu atbildību attiecas pret savu darbu, bet tikpat svarīgi viņiem ir arī viņu hobiji, brīvā laika nodarbošanās, kas veido viņu personības. Izkristalizējās viņu galvenā vērtība dzīvē, kas ir ģimene.

Tikšanās noslēgumā vadības pārstāvji jauniešiem vēlēja būt motivētiem un aktīviem, darīt, atrast sevi un veidot savu nākotni pašam, bet šajā pirmssvētku laikā baudīt svētku noskaņu un būt kopā ar sev tuvajiem.