saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Piesakies skolēnu vasaras darbam

Ņemot vērā COVID-19 situācijas stabilizēšanos, valstiskā līmenī tika pieņemts lēmums šovasar tomēr organizēt NVA skolēnu nodarbinātības pasākumu, nodrošinot to jūlija un augusta mēnešos, tāpēc Saldus novada pašvaldība aicina skolēnus pieteikties izsludinātajām vakancēm.

Pasākuma mērķis ir veicināt skolēnu īslaicīgu nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt prasmes, iemaņas un pieredzi.

Pasākuma dalībnieki ir skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.

Kā pieteikties dalībai Saldus novada pašvaldības izsludinātajām vakancēm?

Lai pieteiktos skolēnu vasaras nodarbinātībai Saldus novada pašvaldībā, jaunietim jāaizpilda 2 tiešsaistes pieteikuma anketas:

  1. Elektroniskā reģistrēšanās Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā:

https://jauniesi.nva.gov.lv/

  1. Saldus novada pašvaldības tiešsaistes pieteikšanās anketa:

https://forms.gle/SyCFTym7ogYYjNF17

Šajā CV formas anketā jauniešiem būs jānorāda informācija par sevi, darba vieta pašvaldībā, kurai vēlas pieteikties, prasmes, iepriekšējā darba pieredze, motivācija un intereses. Lūgums – aizpildīt visas prasītās ailes anketā. Ja rodas kāds jautājums/neskaidrība sazināties ar Laimu Tiļļu, Saldus Jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centra “Šķūnis” projekta vadītājas asistenti, laima.tilla@saldus.lv, tel. 22408807.

Ņem vērā! Ja vēlies strādāt jau jūlijā, piesakies līdz 17.jūnijam!

Darba vietas: jūlijā, augustā, kā arī darba pienākumu aprakstu skati ŠEIT.

Informācijai! Skolēna reģistrācija vēl negarantē iesaisti pasākumā, jo līdzfinansēto darba vietu skaits ir ierobežots, un iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka reģistrēto skolēnu daudzums pārsniedz piedāvāto darba vietu skaitu.

Plašāka informācija: www.nva.gov.lv