saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Zinību dienas pasākumā distancējas, bet ir KOPĀ

foto: Saldus novada pašvaldība

Ar noskaņu – distancēties, bet būt KOPĀ – vakar, 1. septembrī, jaunieši tika aicināti uz Zinību dienas pasākumu #DistancēYES Saldus Mūzikas un Mākslas skolas pagalmā.

Ar ekstrēmiem velo trikiem pasākumu atklāja lieliskie un bezbailīgie “Greentrials” puiši. Savukārt, ar aktuālajām modes tendencēm iepazīstināja jaunieši modes skatē. Tā tapa sadarbībā ar Kristīni Baikovu – apavu veikalu “Deisy apavi”, apģērbu veikalu “Vīzija” un internetveikalu “Topmode”. Ikvienu pārsteidza un iekustināja enerģiskā puišu grupa “Citi Zēni”, kuru lipīgās dziesmas vēl šodien dungojam.

Gaidījām, gaidījām un noslēgumā tomēr sagaidījām arī jūtūberi Edgaru Fresh. Pasākuma starplaikos par mūziku parūpējās DJ Reflx. Aktīvas un radošas aktivitātes dažādām vecuma grupām piedāvāja biedrības “Wirsaitis” un “Pieneņpūkas”, kā arī  Dzintars Irbe un Saldus sporta skola. Bija arī lieliska iespēja sevi un draugus iemūžināt bezmaksas “ātrajās” bildītēs un piedalīties momentkonkursos, kā arī spēlēt Zaņas pagasta lielformāta spēles.
Pasākumu vadīja jaunieši – Alise Strautāre un Gvido Mēteris, sagatavošanās procesā un norisē palīdzēja JIC “Šķūnis” brīvprātīgie jaunieši. Lepojamies!

PALDIES pasākuma atbalstītājam – Druvas saldējums, ar kuriem sadarbībā rīkojām TIK TOK konkursu. Druvas saldējums patiešām veldzēja, jo laika apstākļus bijām sev pasūtījuši ļoti labvēlīgus. PALDIES – Saldus TIKS centram par iespēju iesaistīties pasākuma organizēšanā, PALDIES ikvienam, kurš piedalījās un palīdzēja radīt pasākumu, PALDIES visiem, kuri bija kopā pasākumā #DistancēYes.
Šis pavisam noteikti bija foršs un citādāks jaunā mācību gada iesākums. Lai veselīgs, drošs un enerģisks jaunais mācību gads!

Pasākuma “DistancēYES”
organizatoru komanda

FOTO skati šeit.