saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Iedvesmas saruna jauniešiem ar bokseri Kristapu Zuti

Vakar, 2021.gada 11.februārī, Saldus novada jauniešiem bija iespēja pievienoties Saldus jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centra “Šķūnis” Instagram LIVE un virtuāli satikt bokseri Kristapu Zuti.

Sarunu, kas ilga aptuveni 40 minūtes, vadīja jaunietis, Druvas vidusskolas skolēns Gvido Mēteris. Gvido Kristapu izaicināja uz ātro jautājumu spēli - īsi un konkrēti jautājumi, tiešas atbildes, sarunai virzoties pārrunāja arī tādas tēmas, kā Kristapa šī brīža nodarbošanās, karjeras izvēles un plāni nākotnei, skolas gaitas, protams, boksera profesija.

Bokss Kristapam ir palīdzējis augt ne tikai fiziski, bet arī emocionāli. Tam viņš piešķir ļoti lielu vērtību, jo bokss prasa disciplīnu, pašatdevi un koncentrēšanos. Ja kādam ir interese trenēties boksā, Kristaps noteikti iesaka apmeklēt “Saldus boksa klubu”. Ja Tev interesē vai Kristaps aizvadīs vēl kādu boksa cīņu, noteikti noskaties sarunu, jo viņš sniedz atbildi arī uz šo jautājumu.

Sarunā atklājas, ka Kristaps ir vienkāršs, atklāts un tiešs cilvēks, kurš šobrīd īsteno savus bērnības sapņus un izbauda iespējas, ko dzīve sniedz. Viņš neapstājas, nepārtraukti apgūst un pamēģina ko jaunu. Saldus novada jauniešiem Kristaps novēl nodarboties ar sportu, nepadoties, izaicināt sevi, būt labiem un darīt labas lietas. Viņa dzīves moto ir “Galvenais nebaidīties”, to viņš iesaka arī visiem mums!

Šī bija pirmā saruna rubrikā “Satiec IG LIVE”. Gvido sarunu ar Kristapu Zuti iespējams noskatīties Saldus jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centra “Šķūnis” Instagram kontā https://www.instagram.com/jic_skunis/.

Ieklausies, iedvesmojies un uzzini!

Jaunieši, ja vēlaties satikt vēl kādu personību, tad droši varat rakstīt savus ieteikumus @jic_skunis (https://www.instagram.com/jic_skunis/) un @tolix_saldus (https://www.instagram.com/tolix_saldus/) Instagram ziņās.

 

Informāciju sagatavoja
Laura Ūžele
JIC “Šķūnis” vadītāja