saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Saruna ar jauno mūziķi no Saldus TOM SIMO

Otrdien, 2021. gada 23. februārī, Saldus novada jauniešiem bija iespēja pievienoties Saldus jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centra “Šķūnis” Instagram LIVE un virtuāli satikt mūziķi TOM SIMO.

TOM SIMO, īstajā vārdā Toms, ir 18 gadus jauns jaunais mūziķis, satura veidotājs, aktīvs jaunietis no Saldus, kas šobrīd attālināti mācās Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas 3. kursā, apgūst džezu un populāro mūziku.  Sarunu, kas ilgst aptuveni 35 minūtes vada jauniete no Saldus vidusskolas Agneta Ekmane. Tās laikā, Agneta Tomam uzdod dažādus jautājumus – par to, kā viņš izvēlējās, kur mācīties tālāk, kāpēc darbojas mūzikā, kā viņa darbošanās mūzikas jomā aizsākusies.

Daudziem TOM SIMO vārds noteikti nav svešs, taču saruna ļauj iepazīt jaunieti nedaudz personiskāk un dzirdēt Toma ieteikumus – kas, viņaprāt, nepieciešams, lai uzsāktu darboties mūzikā, darītu un sasniegtu.

Viens ir skaidrs – Toma kaislība ir mūzika, tā uzlādē viņa baterijas, ļauj izpaust radošumu, jo viņš rada arī savu orģinālmūziku. Tieši šodien, populārākajās straumēšanas vietnēs, iznāk viņa jaunākā dziesma – TOM SIMO & TIPA “I FAIL WHEN I’M IN LOVE”, noklausies.

Toms ir nodefinējis, ko viņš vēlas un nu cīnās par savu mērķu un ambīciju piepildīšanu – mēs lepojamies un vēlām, lai viņam izdodas!

Savukārt, Saldus novada jauniešiem viņš iesaka būt sev, netēlot to, kas nav, novēl izteikt savu viedokli, nebaidīties no tā, ko saka, uzdrīkstēties un izaicināt sevi!

Ja vēlies uzzināt, kāda ir Toma attieksme pret šoviem, kādām 5 īpašībām jāpiemīt, lai sasniegtu un, ko Toms darītu, ja nenodarbotos ar mūziku – noskaties Agnetas un TOM SIMO sarunu Saldus jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centra “Šķūnis” Instagram kontā. Šī bija otrā saruna rubrikā “Satiec IG LIVE”.

Iesakām sekot līdzi TOM SIMO (@tomsimomusic) sociālajos tīklos Clubhouse un Instagram un atbalstīt! Katru ceturtdienu savā Instagram kontā Toms arī vada raidījumu “Sarunas” – sarunas ar dažādām personībām, noskaties!

 

Informāciju sagatavoja
Laura Ūžele
JIC “Šķūnis” vadītāja