saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Jaunieši ZOOM sarunā tiekas un iedvesmojas no ietekmīgākā Latvijas influencera un satura veidotāja Niklāva

Ceturtdien, 25. februārī, jauniešiem bija iespēja pievienoties jauniešu Agnetas un Gvido vadītajai ZOOM sarunai ar satura veidotāju Niklāvu! Tie, kuri to izdarīja noteikti bija ieguvēji!

40 minūtes paskrēja nemanot, bet tās bija saturiski piepildītas! Sarunā varēja iepazīt Niklāvu, uzzināt viņa karjeras ceļu, domas, attieksmes, nedaudz iepazīt industrijas nianses un iedvesmoties. Iesakām noskatīties, tas ir iespējams ikvienam – Saldus jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centra “Šķūnis” Instagram kontā IG TV sadaļā.

Niklāvs sevi iepazīstina kā sociālo mediju satura veidotāju, šis formulējums mijas ar visiem zināmo vārdu influenceris. Nevar nepieminēt faktu, ka “Golin Accelerators of Relevance” influenceru indeksā viņš atzīts par ietekmīgāko Latvijas influenceri, tituls Niklāvam, protams, pavēris dažādas iespējas, īpaši Baltijā, bet Niklāvam tas nozīmē atbildību pret cilvēkiem, kas skatās viņa radīto saturu. Atbildība ir tā īpašība, kas, darbojoties šajā jomā, laika gaitā attīstījusies arvien vairāk – jo atbildība pret skatītāju, jāsaglabā gan starp jokiem, gan nopietno saturu. Kāda ir Niklāva veiksmes formula panākumiem?

Lai tas ir forši + tas ir regulāri + tas ir kvalitatīvi = rezultāts būs, ja dara uz visiem 100%, un dara tā, lai ar to pats var lepoties!

Kvalitāte ir arī faktors, pēc kura Niklāvs izvēlas kam seko – viņš seko un iedvesmojas no tiem, no kuriem var kaut ko uzzināt, iegūt sev, lai augtu kā personība un attīstītos savā profesionālajā darbībā.

Noklausoties sarunu Tu ne tikai uzzināsi, vai Niklāvs plāno veidot saturu visu mūžu, kas viņu motivē, kas ir viņa visdīvainākais talants, varēsi noskaidrot kā Niklāvam veicās 5 sekunžu spēlē, ko viņš piedāvāja saviem viesiem, vadot raidījumu “Garšīga kompānija”, un pirmo reizi pamēģināja pats, bet arī iedvesmoties!

Saldus novada jauniešiem Niklāvs novēl:  “Nebaidīties mēģināt jaunas lietas, jo labāk ir izmēģināt 100 lietas un atrast to, kas Tev patiesi patīk un padodas. Izmantot iespējas, darīt lietas un darīt dižas lietas!”

Niklāva ceļš satura veidošanā sākās ar to, ka viņš sakrāja naudu un nopirka savu pirmo kameru, centās, darīja un dažādām iespējām, draugu, paziņu piedāvājumiem, teica “Jā”, arī mēs, šoreiz “Satiec ZOOM” sarunu veidošanas komanda, iesakām jums teikt “Jā”, kad vajag, tad arī “Nē”, bet mēģināt!

Februārī notika trīs sarunas ar personībām, milzīgs paldies to vadītājiem – jauniešiem Agnetai Ekmanei un Gvido Mēterim, viņi, piedāvājumam vadīt sarunas, pateica “Jā”, šajā procesā viņi mācās, izaicina sevi un viņiem sanāk!

Tiekamies “Satiec..” sarunās arī martā!

Informāciju sagatavoja:
Laura Ūžele
JIC “Šķūnis” vadītāja