saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Jaunieši gūst pozitīvisma lādiņu sarunā ar "Street Warriors" dalībniekiem

Ceturtdien, 25.martā, jauniešiem bija iespēja pievienoties ZOOM sarunai ar jauniešiem tik ļoti populārās šova grupas “Street Warriors” dalībniekiem Kiru un Vitāliju. Sarunai pieslēdzās vairāk kā piecdesmit jauniešu gan no Saldus, gan citiem novadiem!

Kirs Frolovs sevi iepazīstina kā 19 gadus jaunu dejotāju, akrobātu, pasākumu vadītāju, savukārt, Vitālijs Prutskis norāda, ka viņu var redzēt Youtube, viņš filmē video, sporto un taisa trikus. Abi puiši darbojas deju un akrobātikas šova grupas “Street Warriors” sastāvā jau vairākus gadus. Lai gan ceļš, kā iestājušies grupā, abiem ir atšķirīgs, dalība ir mainījusi abu dzīves uz pozitīvo pusi.

Abi puiši dara daudz, viņu ieteikums kā visu apvienot – vienkārši piecelties un sākt darīt, būtiski arī plānot savu laiku. Uz jautājumu, ko viņi iesaka 9. un 12.klašu skolēniem, kuriem šobrīd aktuāla nākotnes karjeras izvēle, Kirs atbild, citējot savu grupas dalībnieku Gati: “Tā, lieta, kas Tev būtu jādara, visu laiku ir bijusi Tev blakus, tikai Tu neesi uz to paskatījies no pareizā skatu punkta”. Abi norāda, ka perfektais darbs ir hobijs, ar kuru Tu vari nopelnīt – dari to, kas Tev patīk, taču procesa laikā domā, kā to pārdot. Abi puiši vēl meklē šo balansu, taču kā lielisku piemēru min “Street Warriors” izveidošanos - kā no Gata, kuram patika trenēties, nu ir izveidojusies komanda, grupa, kas paralēli sportam, darbojas arī reklāmās, rīko nometnes,  dara vēl daudz ko un spēj ar savu darbību nopelnīt.

Sarunā atklājas arī tas, cik ļoti būtiska loma komandā ir komunikācijai, ka skatītāju enerģija uzstāšanos paceļ pavisam citā līmenī, būšana atpazīstamam dažreiz ir grūta, bet patīkama, kā arī cik būtiski ir pievērst uzmanību savai fiziskajai veselībai.

Jauniešiem Kirs un Vitālijs novēl būt priecīgiem un darīt lietas, nevis gruzīties, bet darīt!

Ja vēlies gūt pozitīvisma un enerģijas devu, uzzināt, kurš – Kirs vai Vitālijs, visticamāk nobīsies no šausmu filmas, par to, kā radās ideja par abu dziesmu “Slaveni” un vai varam sagaidīt vēl citas dziesmas, noskaties sarunas ierakstu. Varēsi uzzināt atbildes arī uz jautājumiem - vai viņiem ir kāda iedvesmas personība, vai šogad tiek plānota “Street Warriors” nometne, par “Street Warriors” rašanos, sadarbību komandā, atpazīstamības ēnas pusēm, kāds ir bijis abu puišu vistrakākais notikums (tā ir salīdzinoši ekskluzīva informācija, jo iepriekš abi to nav stāstījuši citiem) u.c.

Kā ierasts sarunu vadīja jaunieši – Agneta Ekmane un Gvido Mēteris, Agneta viesiem uzdeva ātro spēli un sarunas dalībnieku iesūtītos jautājumus, bet Gvido vadīja sarunu un caur dažādiem jautājumiem ļāva iepazīt personības. Liels paldies abiem jauniešiem par iesaistīšanos ne tikai sarunu vadīšanā, bet arī organizēšanas procesā. Sarunas notika dzīvajā, tāpēc jauniešiem bija jāprot pārvarēt uztraukumu un reaģēt situācijas, kad kaut kas nenotika kā plānots, viņiem tas izdevās, abi guvuši lielisku pieredzi!

Šī bija noslēdzošā saruna ar personībām sarunu ciklā “Satiec”. Iepriekš, Instagram Live vai ZOOM platformā, jauniešiem bija iespēja satikt bokseri Kristapu Zuti, jauno mūziķi no Saldus TOM SIMO, satura veidotāju Niklāvu, aktieri, komiķi un grupas “Singapūras Satīns” dalībnieku Edgaru Bāliņu un Madaru Apsi, vienīgo profesionālo skeitbordistu Latvijā. Šo un pārējās sarunas iespējams noskatīties JIC “Šķūnis” Instagram IG TV sadaļā (https://www.instagram.com/jic_skunis/channel/).

Informāciju sagatavoja:
Laura Ūžele
JIC “Šķūnis” vadītāja