saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

www.saldusjauniesiem.lv jauns izskats

Tapusi jauna un pārskatāma www.saldusjauniesiem.lv mājaslapa! 

 

2010.gadā izveidotā mājaslapa www.saldusjauniesiem.lv gadu gaitā novecojusi, tā bija nepārskatāma un nebija ērti lietojama. Šogad Saldus novada pašvaldības realizētajā projektā "TĪKLOJUMS", kas īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros, tapusi jauna, pārskatāma, vizuāli uzlabota un papildināta mājaslapa, kur Saldus novada jaunieši varēs uzzināt visu aktuālo, sev interesējošo informāciju par iespējām Saldus novadā.

 

Informētības palielināšana un pasniegšana jauniešiem saistošā veidā - tas ir viens no projekta mērķiem, kā arī mājaslapas www.saldusjauniesiem.lv vadmotīviem. Jauniešiem patīk, ja informācija ir viegli atrodama, saprotama un vienkopus, veidojot jaunās mājaslapas vīziju, tas tika ņemts vērā. www.saldusjauniesiem.lv atrodama informācija ne tikai par jaunatnes darbu Saldus pilsētā un Saldus pagastos, iespējams sekot līdzi jaunumiem, bet arī, izstrādātajā virtuālajā kalendārā, ielūkoties aktuālajā aktivitāšu klāstā. Pieejama informācija par dažādām jauniešu iespējām - jauniešu organizācijām, projektiem, brīvprātīgo darbu u.c. Īpaši padomāts arī par jauniešiem, kas meklē darbu, sadaļa Darba iespējas būs kā gids darba meklēšanas procesā un vakanču ziņojumu dēlis. Jautājumu sadaļā ērti varēs rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un sazināties ar jaunatnes darbiniekiem.

Pats galvenais, ka mājaslapas pārveides procesā liela loma ir pašiem jauniešiem. Par mājaslapas www.saldusjauniešiem.lv uzturēšanu atbildīgas Saldus JIC "Šķūnis" jaunatnes darbinieces, kā arī jauniešu komanda! 

Bet arī tu vari būt daļa no www.saldusjauniesiem.lv!

 KĀ? - sadaļā "GALERIJA" vari publicēt savus piedzīvojumus, tā kopīgi veidosim Saldus pilsētas un Saldus novada jauniešu fotoalbumu, jo mēs taču gribam lai visi zina, kādas ir jauniešu iespējas!