saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Jaunlutriņu JAUNIEŠU DIENĀ arī JIC "Šķūnis" jaunieši

19. 08. 2017. JIC "Šķūnis" jaunieši projekta "TĪKLOJUMS" ietvaros devās uz pasākumu "Jauniešu diena" Jaunlutriņos. Jaunieši strādāja gan kā brīvprātīgie, gan piedalījās visās piedāvātajās aktivitātēs. Kopā sportojām, draudzējāmies un pavadījām jauku sestdienu. Pasākums "Jauniešu diena" tapusi projekta "Sinerģija 3" ietvaros, kas ir viens no šogad diviem apstiprinātajiem Jaunlutriņu jauniešu projektiem. (realizēts Saldus jauniešu domes “Es un mēs” projekta “Jaunieši Saldus novadam!” ietvaros, ko atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds un „CEMEX Iespēju fonds”)

Paldies sakām Jaunlutriņu jaunatnes lietu koordinatorei Maijai Zaļumai par jauko pasākumu un uzņemšanu. Kādi piedzīvojumi mums bija Jaunlutriņos? SKATIES zemāk pievienotajos foto! :)

 

Informāciju sagatavoja:

JIC "Šķūnis" jaunatnes lietu koordinatore

Laima Tiļļa

Saldus jauniešu kopbilde JIC "Šķūnis" pagalmā pirms došānās uz Jaunlutriņiem.

Selfija kopbildi uzņem JIC "Šķūnis" jaunatnes darbiniece. Foto redzami gan Saldus, gan Jaunlutriņu jaunieši.

piecu bilžu kolāža, kur attēlotas Jaunlutriņos piedāvātās aktivitātes. Brauciens ar ķerru un "lidojums ar slotu raganas cepurē" apkārt noteiktam šķērslim.

JIC "Šķūnis" darbiniece piedāvā jauniešiem iespēju tikt pie hennas zīmējuma uz ādas. Kolāžā tiek zīmēts sapņu ķērājs.

Jaunlutriņu jaunatnes koordinatore skaidro noteikumus aktivitātei ar balonu. Jaunieši uzmanīgi klausās.

Aktivitāte - mais cīņās. Uz līdzsvara baļķa divi dalībnieki cīnās ar baltiem maisiem, cenšoties viens otru nogāzt no līdzsvara baļķa.

Ūdens aktivitāte. Dalībnieku uzdevums palikt pēc iespējas sausākiem, aizsargājoties ar lietussargiem.

Aktivitāte "šautriņu mešana mērķi" un "mešana pa bundžām". Jaunieši aktīvi iesaistās. Aktivitāšu starplaikos - jaunieši spēlē Jaunlutriņu jauniešu centrā esošo galda futbolu.

bilžu kolāža no piedāvātajām aktivitātēm - aklā konkfekšu, kas iekārtas striķī, griešana, pudeļu gāšana ar galvā uzvilktam zeķubiksēm, kuru purngalos ievietoti smagumi, bumbas mešana riepas kamerā, vingrošanas riņķa mešana uz piepūšama dzīvnieka.

bilžu kolāža izturības aktivitātei. Meitenēm uz laiku jātur izstieptās rokās hanteles, puišiem pilnas ūdens pudeles. jaunieši spēlēja arī pludmales volejbolu. Katrā komandā trīs cilvēki.

Kā jau ierasts jauniešu pasākumos - neiztikt bez ēdiena. Tiek kurināts kopīgs ugunskurs, pēc tam kopīga sēšanās pie galda.

apbalvošanas procesā - jaunieši tiek pie balviņām. Viņus sveic Jaunlutriņu jaunatnes lietu koordinatore.

Skats uz apbalvošanas vietu pie ugunskura. Jaunieši sasēdušies tam apkārt.