saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Jaunais mācību gads ieskandināts Saldus ezera pludmalē!

Jaunā mācību gada sākumu Saldus novadu skolu skolēni atzīmēja Saldus ezera pludmalē ar "Holi" krāsu ballīti, novusa turnīru, dažādu radošu darbošanos. 

JIC "Šķūnis" parūpējās, lai gan liels, gan mazs pats var izgatavot savu skolas piederumu, kopīgi tika asināts prātu ar atjautības uzdevumiem, ļoti daudzi tika pie skaistiem hennas zīmējumiem.

Bērni varēja izlēkāties arī piepūšamajā atrakcijā.

Novusa turnīra rezultāti:

1.vieta Atis Beiers

2.vieta Markuss Legeza

3.vieta Daniels Legeza

Pēc ballītes ikkatrs tika pie garda saldējuma. 

Pasākumu organizēja Saldus novada p/a "Saldus TIKS centrs" sadarbībā ar JIC "Šķūnis" un kafejnīcu "Bungalo".

Kā gāja ballītē? Skaties zemāk pievienotajos foto!

FOTO - Marta Ozola

Puiši spēlē novusa turnīrā.Tuvplānā novusa galds un viena no spēlētājāmRadošajā darbnīcā jaunietes pin rokassprādzes no dziju pavedieniem.Radošajā rokassprādžu darbnīcā cītīgi darbojas 2 meitenesAp viktorīnas vadītāju pulcējas vairāki puiši, kuri gatavi iesaistīties atbildēšanās uz jautājumiem. Novusa turnīra procesā. Jaunieši spēlē pie diviem galdiem. Rokassprādžu pīšanas procesa tuvplāns. Skats no malas uz notiekošo novusa turnīru. Pulcējas arī skatītāji un atbalstītāji. Puiši cītīgi koncentrējas spēlējot novusu. Piepūšama gumijas atrakcija kuģa formā, atgādina grimstošu kuģi "Titāniks"Pie piepūšamās atrakcijas pulcējas krietns pulciņš bērnu un viņu vecāku. Tiek sagatavots krāsu pulveris krāsu ballītei. Tas tiek iepildīts vairākos desmitos plastmasas glāzītēs.  hennas zīmēšanas procesā - ar brūno hennas pastu uz rokas tiek zīmēts ziedu motīvs. Pasākuma laikā bērniem un jauniešiem iespēja tikt pie garda saldējuma. Attēlā tiek velta saldējuma bumbiņa. Pasākuma apmeklētāji sagatavojušies krāsu ballītei. Virs galvām pacēluši krāsu glāzītes. Krāsas tiek mestas ārā no glāzītēm, kas rada krāsainu mākoni virs apmeklētāju galvām. dažādu krāsu mākonis virs apmeklētājiem.  Visi priecīgi pēc krāsu ballītes. Smiltīs redzamas krāsas. Dj Ziggy ar dažiem no pasākumā iesaistītajiem brīvprātīgajiem jauniešiem. Jauniešu centra brīvprātīgie jaunieši, kuri palīdzēja pasākuma norisē