saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Jaunrades konkurss "Ideju pavasaris"

Imanta Ziedoņa muzejs aicina jauniešus piedalīties jaunrades konkursā “Ideju pavasaris”.

Jaunrades konkursa “Ideju pavasaris” virsmērķis ir aicināt jauniešus radīt idejas, kas modina radošumu caur darbu, paradoksiem — apvienojot šķietami nesavienojamo.

2018. gada “Ideju pavasaris” izaicina jauniešus doties uz muzejiem un kultūras iestādēm, lai dotu savu pienesumu, uzlabojot jau esošās vai ieviešot jaunas idejas. Aicinām skolēnus kļūt par kultūras satura līdzautoriem un radīt tādas idejas, kas sajūsmina gan pašu radītāju, gan apkārtējos, pauž attieksmi par Latvijā nozīmīgo un aktuālo, kā arī iesaista līdzcilvēkus un sabiedrību kopumā.

Jaunrades konkursa mērķauditorija 9. - 12. klašu skolēni.

 

Konkursa darba uzdevums

Radīt jauniešiem aktuālu ideju kādā Latvijas muzejā vai kultūras iestādē. Ar nosacījumu, ka ideju ir iespējams realizēt līdz 2018. gada 31. maijam un tā spēs iedvesmot arī citus vienaudžus iesaistīties muzeju vai kultūras iestāžu piedāvājuma veidošanā.

 

Izaicinājuma posmi

IZPĒTE

Līdz 31. janvārim aizej un izpēti kādu muzeju vai kultūras iestādi (kultūras namu, saieta namu, jauniešu centru, bibliotēku u.tml.), novēro to un padomā, kāds varētu būt tavs pienesums muzeja vai kultūras iestādes labā.

 

PIETEIKŠANĀS

Piesaki savu ideju “Ideju pavasarim” līdz 2018. gada 31. janvārim, aizpildot pieteikuma anketu zemāk.

 

JAUNU ZINĀŠANU APVIENOŠANA

Februārī aicināsim tevi uz radošajām rezidencēm, kur kopā ar jomas profesionāļiem varēsi pilnveidot savu ideju un saņemt atbildes uz jautājumiem.

Pieteikšanās Imanta Ziedoņa muzeja mājas lapā

http://www.ziedonamuzejs.lv/lv/ideju-pavasaris 

 

Video materiāls, pieejams zemāk, parole: viegli

Īssais: https://vimeo.com/249865551

Garais: https://vimeo.com/249724404

 

Facebook vietne:

Ideju pavasaris Saldus:http://ej.uz/IPSaldus