saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Par krāsām un mājīgumu!

Jaunlutriņu jaunieši šobrīd realizē projektu ‘’Par krāsām un mājīgumu!’’, kas ir jauniešiem piešķirto telpu remonts un iekārtošana reorganizētajā Jaunlutriņu sākumskolā. Esam jau izdarījuši gana daudz, taču darba ir daudz vairāk kā bija plānots, jo piešķirtās telpas ir ļoti sliktā stāvoklī , īpaši ķīmijas kabineta palīgtelpa, kas vispirms bija jāatbrīvo no 15 ar visu ko pilniem skapjiem zem un aiz kuriem remonts nebija veikts jau desmitiem gadu. Nu jau esam finiša taisnē – sestdien 5.oktobrī paredzēta kārtējā jauniešu talka, kad krāsosim sienas, radiatorus, durvis un, ja būs pietiekami talcinieku, pārnesīsim daļu mēbeļu. Gaidām ikvienu palīdzīgu roku pāri! Pēc talkas – piknikosim! Līdz šim aktīvākie talcinieki bijuši Rūdis un Nensija Frankus, Matīss Nīkrencis un Gabriels Irbe.

Projekta ietvaros jau augustā iegādāti 3 krāsaini pufi, kas ļoti patīk un noder spēlējot galda spēles un neformālām sarunām.

Projekts “Par krāsām un mājīgumu!”, līguma Nr 5/2019. Projekts īstenots biedrības „Saldus jauniešu balss” projektu konkursa „Jaunieši darbībā” ietvaros, to finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds.

 

Informāciju sagatavoja

Maija Zaļuma

projekta “Par krāsām un mājīgumu!” konsultante,

Jaunlutriņu pagasta jaunatnes lietu koordinatore