saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Piesakies Alternatīvās skolai “HiB” (Hobijs ir Bizness)

Biedrība “KBI Biznesa HUB” sadarbībā ar  biedrību “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” aicina piedalīties jauniešus, no 5. līdz 12. klases skolēnus, kā arī profesionālās izglītības iestāžu, kuras īsteno profesionālās izglītības programmas, izglītojamos no 1. līdz 4. kursam, 28. oktobra aktivitātē “Viedokļu paušana, problēmu apzināšanās, iespēju meklēšana. Motivācija. Veiksmes stāsti - interesanti, mūsdienīgi, saistoši jauniešiem”, projekta PuMPuRS “ Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” ietvaros”, ESF projekta Nr. 8.3.4.0/16/I/001.

Projekta Alternatīvā skola “HiB”  mērķis ir dot ieskatu un pirmo pieredzi desmit Saldus novadā darbojošās profesijās, ar mērķi likt jauniešiem izprast skolas lomu turpmākajā karjeras izvēlē, ieinteresēt apgūt nepieciešamās zināšanas sevis jaunizvēlētās profesijas apgūšanai, kā arī veicināt jauniešu tīklošanos un sadarbības veicināšanu ārpus skolas aktivitātēs.

28. oktobrī aizsāksies Alternatīvās skolas “HiB” pirmā aktivitāte - Viedokļu paušana, problēmu apzināšanās, iespēju meklēšana. Motivācija. Veiksmes stāsti - interesanti, mūsdienīgi, saistoši jauniešiem, kad savās zināšanās un pieredzē dalīsies plaša profila speciālists, uzņēmējs, biznesa treneris un konsultants finanšu jautājumos – Ilgvars Skrīvers.

Pasākumā aicināts piedalīties ikviens jaunietis, no 5. līdz 12. klases skolēnus, kā arī profesionālās izglītības iestāžu, kuras īsteno profesionālās izglītības programmas, izglītojamos no 1. līdz 4. kursam , kurš vēlas uzzināt un iegūt ko jaunu. Pasākuma mērķis ir iedrošināt jauniešus identificēt sev interesējošās profesionālās ievirzes, atrast savu hobiju, izprast skolas un konkrētu mācību programmu lomu cilvēka kļūšanā par profesionāli, rast interesi mācīties un attīstīties, kā arī veicināt interešu grupu veidošanos Saldū, iesaistot neformālajā izglītībā savus vienaudžus.

Pasākums notiks 28. oktobrī, plkst. 13:00, Saldus JIC “Šķūnis”, semināru telpā, Lielā ielā 3b. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 27. oktobrim, sūtot pieteikumu uz e-pastu: foundationstari@gmail.com. Dalībnieku skaits ierobežots!

 

Informāciju sagatavoja:

Arvils Jākabsons

Biedrība “KBI Biznesa HUB”

Valdes loceklis

Mob. 29 207 087

E-pasts: faundationstari@gmail.com