saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Noslēdzies Druvas vidusskolas neformālās grupas jauniešu iniciatīvas projekts “Ideju istaba”

Ideju istaba ir projekts, kas sniedza ļoti lielu ieguldījumu Druvas vidusskolas skolēniem.

Projekta mērķis, radīt sakārtotu, modernu un labvēlīgu vidi, kurā jaunieši justos motivēti materializēt savas idejas, kā arī vispārīgi motivēt jauniešus veidot jaunus pasākumus, iesaistīties skolas dzīvē, veicināt jauno skolēnu iesaisti skolēnu domē, vest jauniešus pretim panākumiem un sasniegumiem sabiedriskajā dzīvē, dot otru elpu un labiekārtot nolietojušos un neizmantotu telpu skolas biedru labsajūtai pašu spēkiem, tika izpildīts. Par jauno telpu priecājas netikai jaunieši, bet arī skolotāji un vecāki, kuriem sanāk apmeklēt skolu. Ideju istaba izdevās patiesi mājīga un ar īpašu auru, ko veido pašu ieguldītais laiks un darbs

Projekta izstrādei apvienojās jauniešu grupa, kuri aktīvi līdzdarbojas skolas dzīves veidošanā un uzlabošanā. Katrs kādā veidā ir saistīts ar skolas sabiedrisko dzīvi un tās attīstību. 

Šis projekts bija lieliska iespēja atstāt paliekošu vērtību, sakārtotu vidi, saviem vienaudžiem un apkārtējajiem jauniešiem.

Mēs, neformālā grupa “Dv-daudz varam!”, esam patiesi gandarīti un priecīgi, ka paveicām šo uzdevumu kopā! 

 

Projekts ”Ideju istaba” , līguma Nr.8 realizēšana. Projekts īstenots biedrības „Saldus jauniešu balss” projektu konkursa „Jaunieši darbībā” ietvaros, to finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds.

 

Informāciju sagatavoja:

neformālā grupa “Dv-daudz varam!”