saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Jaunlutriņu jaunieši paši rada sev krāsainu un mājīgu vidi

Jaunlutriņu jaunieši 2019.gada rudenī realizēja projektu ‘’Par krāsām un mājīgumu!’’, kas ir jauniešiem piešķirto telpu remonts un iekārtošana reorganizētajā Jaunlutriņu sākumskolā. Darba bija daudz vairāk kā bija plānots, jo piešķirtās telpas bija ļoti sliktā stāvoklī , īpaši ķīmijas kabineta palīgtelpa, kas vispirms bija jāatbrīvo no 15 ar visu ko pilniem skapjiem zem un aiz kuriem remonts nebija veikts jau desmitiem gadu. Taču ar visu veiksmīgi esam tikuši galā un turpmāk Jaunlutriņu jauniešiem būs ļoti krāsainas, gaišas un siltas 2 telpas, kur satikties un pavadīt brīvo laiku.

Projekta ietvaros jau augustā tika iegādāti 3 krāsaini pufi, kas ļoti patīk un noder spēlējot galda spēles un neformālām sarunām.  Notika arī vairākas kulinārijas nodarbības un pikniki telpu remonta dalībniekiem.

Projekts “Par krāsām un mājīgumu!”, līguma Nr 5/2019. Projekts īstenots biedrības „Saldus jauniešu balss” projektu konkursa „Jaunieši darbībā” ietvaros, to finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds.