saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Projekta "PuMPuRS" ietvaros Ezerē viesosies aktrise Zane Daudziņa

Š. g. 31.janvārī Zane Daudziņa viesosies Ezerē, lai Ezeres pamatskolas skolēniem mācītu runas mākslu, publisko runu un sevis prezentēšanas prasmes. Skolēniem, kurus tas interesē, lūdzam pieteikties pie skolotājas Vinetas Zommeres. Pasākumu var apmeklēt arī pieaugušie, kuri ir ieinteresēti un prot novērtēt aktrises sniegtās zināšanas.

 

Zane Daudziņa ir latviešu aktrise, runas pedagoģe, Latvijas Kultūras akadēmijas docente, TV raidījumu vadītāja. Latvijas Universitātē ieguvusi augstako izglītību latviešu valodas un literatūras specialitātē. Latvijas Kultūras akadēmijā ieguvusi maģistra grādu skatuves runas pedagoģijas specialitātē. Šobrīd strādā arī par runas konsultanti un docenti Latvijas Kultūras akadēmijā. Ir zināma ar savām lomām seriālos "Neprāta cena", "Ugunsgrēks", kā arī filmās "Pērku jūsu vīru" un "Augstsuma robeža". Kopš 2017.gada vada LTV1 šovu "Kurš ir kurš".

 

Pasākumu īsteno biedrība "Mūsu ligzda" sadarbībā ar Ezeres pamatskolu projekta "Ja Ezerē grib - tad var!" ietvaros, ar projekta "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" ESF projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 (PuMPuRS) finansiālu atbalstu.

Pasākums tiks fotografēts projekta publicitātes nolūkiem.

 

Informāciju sagatavoja

Raina Boguža

Biedrības "Mūsu ligzda" valdes priekšsēdētāja,
projektu vadītāja