saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Biedrības “Latvijas Mazpulki” PuMPuRS projekta ietvaros notika SOLO talka

Sestdien, 18.aprīlī, Latvijas Mazpulku projekta “Esiet kā vīri!’ dalībnieki rīkoja SOLO TALKU Jaunlutriņos un Šķēdē, lai sakoptu autobusa pieturas un akmeņu kaudzes 12 km ceļa posmā no Kuldīgas šosejas līdz Šķēdei. Talkā piedalījās 14 jaunieši ar savām ģimenēm, strādājot 11 dažādos objektos, kas atrodas vairāku kilometru attālumā viens no otra. Jauniešu vecāki ar savām mašīnām palīdzēja aizkļūt līdz sakopjamajam objektam.

Tā kā informācija par pasākumu bija ievietota Facebook lapā “Viedais ciems Jaunmuižā”, tad uz Solo talku pieteicās arī viena ģimene no Saldus – Simona Birkenberga ar saviem 3 bērniem. Ģimene 2 stundu laikā, staigājot pa Šķēdes parku,  savāca 12 maisus ar atkritumiem. Tās ir labs iedvesmas avots uz Lielo talku 16.maijā pulcināt Šķēdes ciema iedzīvotājus, lai rūpīgāk sakoptu šo skaisto vietu Šķēdes upītes krastos.

Visi 25 talkas dalībnieki  pēc darba saņēma “Piknika cienastu”, ko projekta vadītāja bija safasējusi 9 maisiņos – katrai ģimenei savu! Ievērojot ārkārtas situāciju, desiņu cepšana notika katrā ģimenē atsevišķi.

Dažas autobusa pieturas bija ļoti aizaugušas, tāpēc darbs nebija viegls. Tagad skats jau ir daudz labāks, un par paveikto priecājas ne tikai jaunieši un viņu ģimenes, bet arī garāmbraucēji. Projekta turpinājums vēl sekos!

 

Solo talka notika projekta „Esiet kā vīri!” ietvaros, ko realizē biedrība “Latvijas Mazpulki”. Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).”

 


Informāciju sagatavoja

projekta vadītāja

Ilze Kļava