saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Jaunieši īstenos projektu "Sporto Draudzībā"

Jau jūlijā sāksies jauniešu iniciatīvu projekts „Sporto Draudzībā”, ko vadīsim mēs – Oskars, Kārlis un Toms, jeb neformālā grupa "Draudzības puiši". Dzīvojot Novadnieku pagasta Draudzībā, esam secinājuši, ka esošajā rotaļu laukumā „Alfa” darbošanās ir vairāk mazajiem bērniem, taču par jauniešiem nav īsti padomāts. Tāpēc mēs ar šī projekta palīdzību gribam papildināt jau esošo rotaļu laukumu ar dažādām sporta aktivitātēm – sakārtot un atjaunot basketbola grozu, no koka izgatavot futbola vārtus un volejbola laukuma stabus Kokapstrādes pulciņa vadītāja Ivo Zariņa vadībā. Organizēt Talkas dienu, kurā plānojam pārvirzīt basketbola grozu pie asfalta, pārcelt smilšu kasti aktivitāšu kalniņa otrā pusē, izvietot vārtus futbolam un stabus volejbola tīkla piestiprināšanai Aicināti visi atbalstīt Talkas dienu un piedalīties tajā. Augusta mēnesī organizēsim Sporta dienu. Tajā piedalīsies Novadnieku pagasta Draudzības bērni, jaunieši, vecāki un vecvecāki. Projekta tapšanā mūs atbalsta  mūsu ģimenes, citas ģimenes no Draudzības, SIA „Gudens”, SIA „ARDS” un Novadnieku pagasta pārvalde.


Ar šī projekta palīdzību:
·vēlamies iesaistīties savas tuvākās vides sakārtošanā un pilnveidošanā, iesaistot apkārt dzīvojošos iedzīvotājus un uzņēmējus;
·gūsim jaunas prasmes un iemaņas organizējot un vadot projektu;
·papildināsim prasmes darbā ar koku.


Pēc šī projekta realizēšanas Draudzības iedzīvotājiem būs pieejams uzlabots rotaļu laukums dažādu vecumu bērniem un jauniešiem. Ar citu projektu palīdzību centīsimies Novadnieku pagastam piederošo laukumu papildināt, lai Draudzības bērniem un jauniešiem būtu iespēja savu brīvo laiku pavadīt lietderīgi – sportojot, attīstot sevi. 
Aicinām atbalstīt!

Projekts īstenots biedrības „Saldus jauniešu balss” projektu konkursa „Jaunieši darbībā” ietvaros, to finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds.

 

Informāciju sagatavoja:

neformālā grupa "Draudzības puiši"