saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Superīga iespēja iesaistīties projekta "Plāns X" aktivitātēs

Augustā sākas biedrības “Saldus jauniešu balss” un Saldus JIC “Šķūnis” projekta “Plāns X” realizācija! Tas nozīmē, ka jau pavisam drīz jauniešiem, vecumā no 13 – 18 gadiem, būs iespēja katru mēnesi iesaistīties trīs dažādās aktivitātēs – pārgājienos, braucienos, meistarklasēs, nodarbībās, kā arī pašiem realizēt savas iniciatīvas.

 

Tas viss ar mērķi veicināt jauniešu motivāciju, viņu aktīvu līdzdalību ikdienas dzīvē,  jauniešu izpratni par dažādām tēmām, attīstīt viņu prasmes un kritisko domāšanu, lai jaunietis var izprast savas problēmas, vadīt savu rīcību un paredzēt iespējamās sekas, kas rodas nonākot saskarē ar dažādiem riskiem.

Kāpēc “Plāns X”? - jo katrā sarežģītā situācijā cilvēks tiecas pēc rīcības plāna, tāpat kā matemātikā, arī projekta nosaukumā X ir nezināmais, tā skaidrojums jādefinē pašam jaunietim, paredzams, ka pēc dalības projekta aktivitātēs katrs varēs rast sava plāna X skaidrojumu.

 

AUGUSTĀ PLĀNOTS:

  1. Pārgājiens ar dažādiem sportiskiem un piedzīvojuma elementiem „Robinsona izdzīvošanas kurss” (iespējamas aktivitātes arī uz ūdens, brauciens ar laivām)

Norises vieta: Pāvilosta

Datums un laiks: 11.augusts, plkst. 10:00 - 15:00

Izbraukšana plkst. 8:00, plānotais atgriešanās laiks ap 17:30

Pasākuma laikā tiek nodrošināta dalībnieku ēdināšana.

!!! Dalībnieku pieteikšanās noslēgusies

 

  1. Sporta diena - Iepazīsim tādas lietderīga brīvā laika pavadīšanas iespējas kā – DŽUDO, ZUMBA un STRONG NATION, kā arī BRAUKŠANA AR SUP dēļiem

Norises vieta: Saldus

Datums un laiks: 18.augusts, plkst. 12:00 - 18:00

Pasākuma laikā tiek plānots pikniks.

 

  1. Velobrauciens - jauniešu iniciatīvas pasākums, velobrauciens uz Brocēniem – pikniks, radošā darbnīca un Brocēnu gaisa taku apmeklējums. Vēlams, ka katram dalībniekam ir pašam savs velosipēds.

Maršruts: Saldus - Brocēni - Saldus

Datums un laiks: 25. augusts, plkst. 11:00 - 16:00

Pasākuma laikā tiek plānots pikniks.

_________________________________________________________________________

Plašāka informācija par aktivitātēm sazinoties – 28673304, sjbalss@inbox.lv, piesakies, aizpildot anketu: https://ieej.lv/unDo7 !

Piesakoties izvērtē savu veselības stāvokli,  ja ir kādas elpceļu slimību pazīmes, ja ir atgriezies no ārzemēm vai bijis saskarē ar kādu, kam konstatēts COVID-19, tad nav ieteicams apmeklēt pasākumu.

 

Projektu „Plāns X” (līg.nr. 476) realizē biedrība „Saldus jauniešu balss” sadarbībā ar JIC „Šķūnis”. Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS) #PuMPuRS

Informāciju sagatavoja 

Laura Ūžele

Projekta vadītāja, biedrības “Saldus jauniešu balss” valdes priekšsēdētāja