saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Jauniešu iniciatīvas projekta ietvaros notiks koncerts "Māra Čaklā dzeja mūzikā"

Sakarā ar valsts rīkojumu par publiskiem pasākumiem saistībā ar Covid-19 vīrusu, koncerta norise būs ar limitētu apmeklētāju skaitu! 50 vietas rezervēšanai, ieeja ar maskām, roku dezinfekcija pie zāles ieejas lai pasākums notiktu pēc iespējas drošākos apstakļos. Pie ieejas durvīm Jūs sagaidīs un pavadīs līdz norādītajai vietai. Vietas var rezervēt caur tel. 28317321.

17.oktobrī, plkst. 16:00, Saldus Mūzikas skolas akustiskajā zālē norisināsies koncerts ,,Māra Čaklā dzeja mūzikā" par godu Māra Čaklā 80.gadu jubilejai. Koncertā uzstāsies Saldus novada jaunieši ar dzejas lasījumiem, dziesmām un zīmējumiem - Druvas vidusskolā notikušā zīmējumu konkursa labākajiem darbiem, kas tapuši iedvesmojoties no M. Čaklā dzejas. Piesaistīti Saldus novada mūziķi, lai palīdzētu pilnveidot muzikālo pavadījumu koncertā.

Koncerta sadarbības partneris ir Saldus mūzikas skola, tas notiek jauniešu iniciatīvas projekta "Dzejas dienas - Māra Čaklā dzeja mūzikā (par godu M.Čaklā 80 gadu jubilejai)" ietvaros. Projekts īstenots biedrības "Saldus jauniešu balss" projektu konkursa "Jaunieši darbībā" ietvaros, to finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds.