saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Noslēdzies biedrības "Wirsaitis" PuMPuRS jaunatnes iniciatīvas projekts

Ceturtā pasākuma "Kopā mēs varam" aktivitātes notikušas. Trīs dienu garumā, sporta darba organizatora vadībā, jaunieši mācījās sagatavot sporta turnīru tabulas un iepazinās ar vērtēšanas sistēmu. Paši jaunieši tiesāja, piedalījās un arī apbalvoja uzvarētājus.

02.10. norisinājās dambretes turnīrs. Jāsecina, ka dambrete jauniešiem patīk un ļoti labi padodas.

03.10. jaunieši sacentās pašu izdomātā stafetē, kas bija gana sarežģīta. Sacensību izskaņā, protams, vakariņas. Pēc vakariņām vakars turpinājās - jautra laika pavadīšana ar dejām un dažādām sportiskām aktivitātēm.

04.10. rīts iesākās ar brokastīm. Pēc ieturēšanās norisinājās mini florbola turnīrs. Jaunieši bija ļoti atraktīvi. Turnīrs izvērtās tiešām spraigs un aizraujošs.

Biedrības "Wirsaitis" PuMPuRS projekts "Pa vēstures un dabas takām" ir noslēdzieS.  Šis kopā pavadītais laiks paskrēja nemanot. Jaunieši ar neviltotu interesi piedalījās visās aktivitātēs, mācījās un apguva daudz interesantu un noderīgu iemaņu, kļuva saliedēti, draudzīgi, iemācījās darboties komandā un saprata, ka - KOPĀ MĒS VARAM! Jaunieši saka lielu paldies par projekta PuMPuRS dotajām iespējām.

Projektu „Pa vēstures un dabas takām” realizē biedrība „Wirsaitis”. Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS)

 

Informāciju sagatavoja:

Evija Butnorjus

biedrības "Wirsaitis" pārstāve