saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Jaunlutriņu un Šķēdes jaunieši sadraudzējušies projekta “Jaunatnes darba ikdienas nodrošināšana” ietvaros

Projekts "Jaunatnes darba ikdienas nodrošināšana" šogad bija trāpījums desmitniekā šā gada neprognozējamajos apstākļos, jo nodrošināja ar kancelejas precēm, nodarbību materiāliem un varējām radoši darboties arī pandēmijas ierobežojumu apstākļos. Ja jaunieši  izdomāja - lūk, šobrīd gribam un varam izdarīt to – tad bija iespējas plānoto veikt! Bija skaistas radošās pērļošanas un dekupāžas darbnīcas, augustā jauniešu "Domnīca", vasaras noslēguma svinēšana ar izzinošu ekskursiju 19 jauniešiem pa Cieceres ezeru ar kuģīti "Zezer" un spēku pārbaudi "Gaisa trasēs".

Savukārt, oktobrī abu pagastu 18 jaunieši kopīgi sacentās lāzertaga un boulinga spēlēs. Izstaigājām Liepājas pilsētu "pa notīm", iepazināmies ar Liepājas himnas tēliem Kūrmājas prospektā, meklējot tēlus pēc dziesmas "Pilsētā, kurā piedzimst vējš" vārdiem, kuru autors ir Māris Čaklais, kas dzīvojis arī Jaunlutriņos. Vēlāk  meditējām pie "Līvu" Spoku koka un barojām kaijas jūras krastā. Abas šīs projekta dienas sanāca gana piepildītas un interesantas. Saasinoties Covid-19 situācijai, ar sagādātajiem materiāliem varēsim arī rudeni piepildīt ar dažādām aktivitātēm atbilstoši situācijai.

Rādītāji - 19 abu pagastu jaunieši piedalījās izzinošā braucienā ar kuģīti "Zezer" pa Cieceres ezeru, iegūstot jaunas zināšanas. 16 abu pagastu jaunieši pavadīja izzinoši atraktīvu dienu Liepājā, spēlējot komandu saliedējošas spēles un sacensības. Jaunieši izstaigāja Liepājas pilsētas vēsturisko centru. Ap 40 jauniešiem gada laikā bija nepieciešamās kancelejas preces, kas noderēja attālināti mācoties un ikdienas darbības nodrošināšanai. Ap 40 jaunieši piedalījās dažādās radošās darbnīcās pēc savas izvēles, interesēm un aktuālām vajadzībām.

Šādi kopīgi pasākumi un sacensības jauktās komandās labi saliedē jauniešu Apvienotajā Jaunlutriņu un Šķēdes pagastu pārvaldes teritorijā. Esam priecīgi, ka izdevās pilnībā realizēt abus fonda  "Jauniešiem pagastos" projektus.

 

Informāciju sagatavoja:
Maija Zaļuma
Apvienotās Jaunlutriņu un Šķēdes pagastu pārvaldes
jaunatnes darba koordinatore