saldus jaunieši facebook
draugiem.lv

Īstenots biedrības “Pīlādžoga” jauniešu iniciatīvas projekts “Mācies, zini, izlauzies”

Saldus vidusskolas 12. klases meitenes Santas Valteres vadībā  sadarbībā ar biedrību „Pīlādžoga” īstenoja jauniešu iniciatīvas projektu „Mācies, zini, izlauzies”, kura ietvaros tika izstrādāta un novadīta izlaušanās spēle.

8. un 9. klašu jaunieši grupās līdz 7 dalībniekiem devās telpā, kur tika ieslēgti, lai izspēlētu izlaušanās spēli. Spēle ilgst 40 minūtes, kurās jārod atbilde uz izveidotajiem uzdevumiem ( par Saldus novadu, atpazīt slavenas personības pēc attēla, salikt dziesmu pēc zilbēm, dažādi objekti un ielu nosaukumi Saldū u.c.). Telpā tika ievietotas videokameras, lai spēles vadītājas viedtālruņos varētu vērot notiekošo un vajadzības gadījumā palīdzēt ar papildus informāciju. Pēc katra izpildītā uzdevuma, tika saņemts nākamais. Izpildot visus uzdevumus, varēja atšifrēt, kur paslēpta atslēga, lai tiktu ārā no telpas.

Izrādījās, ka tas nemaz nav tik vienkārši. Bija grupas, kas nevarēja izpildīt visus uzdevumus noteiktajā laikā. Spēle turpināsies arī citām klasēm.

Projekts īstenots biedrības „Saldus jauniešu balss” projektu konkursa „Jaunieši darbībā” ietvaros, to finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds.